0

Gwiazda „Chłopaków do wzięcia” w rękach policji! Ryszard Szczena pobił partnerkę i dziecko

Share

Miała być kompletna życiowa przemiana, pójście w sport i uspokojenie relacji rodzinnych. Okazuje się jednak, że Ryszard Dąbrowski znany jako „Szczena” nie zamierza się zmieniać i kolejny raz trafił w ręce policji.

38-letni mieszkaniec Ciechanowa dziś w nocy został zatrzymany w policyjnym areszcie w związku z awanturą domową. Po wytrzeźwieniu będą z nim wykonywane czynności w związku ze zdarzeniem – poinformowała rzecznik ciechanowskiej policji w rozmowie z portalem o2.pl.

Jak się okazuje, najprawdopodobniej Ryszard „Szczena” dopuścił się pobicia swojej życiowej partnerki oraz dziecka. Co więcej, według informacji do jakich dotarł portal Pudelek.pl, maluch trafił do Ośrodka Pomocy Społecznej, a następnie do szpitala. W jego krwi miał zostać wykryty alkohol.

Właśnie dotarła do mnie wiadomość, że Ryszard „Szczena” Dąbrowski został zatrzymany przez policję, w sprawie awantury domowej (…) Wysoki Sądzie, większa kara, niż walka ze mną, Szczeny nie spotka. Więc jeżeli jest to jakiś argument, proszę to wziąć pod uwagę – skomentował sprawę Marcin Najman, właściciel federacji VIP MMA, w której „Szczena” miał toczyć walki.

Przypomnijmy, w 2018 roku Ryszard Dąbrowski został zatrzymany przez policję w związku z trzema listami gończymi wystawionymi m.in. za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu oraz oszustwa kredytowe.

Źródło: o2.pl