0

Gwiazda disco polo miała ciężki wypadek! Prosi fanów o modlitwę

Share

Gwiazda znanego zespołu disco polo miała poważny wypadek! Agnieszka Drewnicka “Exaited” prosi fanów o pomoc!

 

Wokalistka popularnego zespołu disco polo “Exaited” miała wypadek. Agnieszka Drewnicka jakiś czas temu spadła ze schodów. Piosenkarka o wszystkim opowiedziała w swoich mediach społecznościowych.

Mam złamania wyrostków poprzecznych trzonów przykręgosłupowych, które uniemożliwiają mi w tej chwili funkcjonowanie i poruszanie się. Nie wiedząc o złamaniach, byłam w drodze na koncert, pomimo ogromnego bólu, bo bardzo zależało mi, aby was nie zawieść… W drodze do Ośna Lubuskiego – w Warszawie nagle zepsuł się nam samochód i musieliśmy awaryjnie wracać do domu. Jak się okazało – było to szczęście w nieszczęściu, bo z godziny na godzinę czułam coraz większy ból – czytamy.

Drewnicka nie ukrywa, że wciąż odczuwa skutki wypadku. Przy okazji poprosiła swoich fanów o modlitwę.

Jest mi bardzo przykro i bardzo proszę o zrozumienie… Oprócz bólu kręgosłupa, który cały czas nie ustępuje, jest jeszcze inny – większy – w moim sercu, że nie mogę cieszyć się z wami tak wyczekiwanymi chwilami, które dają mi tyle radości. Bardzo długo i z wielką nadzieją czekałam na koncerty, a dziś nawet nie wiem, czy dam radę zagrać kolejne… Dlatego z całego serca bardzo proszę o modlitwę z intencją, abym jak najszybciej mogła do was wrócić – napisała artystka.