0

Hit korona ABSURDU! Mężczyzna siedzi na kwarantannie od ROKU! 78 pozytywnych testów

Share

To jest jeden z absolutnych hitów wśród „korona absurdów”. 56-letni mieszkaniec tureckiego Stambułu od 14 miesięcy przebywa na kwarantannie w związku z pozytywnymi wynikami testów na koronawirusa.

Jak informuje telewizja „A Haber” mężczyzna jest chory na białaczkę. W ostatnich miesiącach uzyskał 78 pozytywnych wyników testu na obecność koronawirusa. Według ekspertów sytuacja związana jest najprawdopodobniej z osłabionym układem odpornościowym.

Jestem w kwarantannie od 14 miesięcy. Do tej pory odwiedzili mnie jedynie żona oraz syn. Obawiałem się, że jestem nosicielem wirusa, ale oni nie zarazili się ode mnie. Nikogo nie zarażam, ale muszę uważać, bo jak wyjdę na zewnątrz, to mogę się zarazić od kogoś. Lekarze mówią, że ślady wirusa SARS-CoV-2 są w moim organizmie. Nie mam żadnych objawów, ale wciąż mam covid. Nie potrafię tego wytłumaczyć – mówił sam zainteresowany.

Jak informują dziennikarze, mężczyzna znajduje się na kwarantannie od listopada 2020 roku. Ma specjalne pomieszczenie, w którym urządził sobie kwarantannę. Od czasu do czasu odwiedzają go żona oraz syn. Po spotkaniu za każdym razem wykonują testy, które dają wynik negatywny.

Źródło: ahaber.com.tr