1

Hit! Posłanki z partii Zielonych przekazały muzułmańskim imigrantom … wieprzowinę i pasztety wieprzowe! [FOTO]

Share

Posłanki z partii Zielonych przekazały muzułmańskim emigrantom pasztety wieprzowe i wieprzowinę w sosie własnym – napisał na twitterze Witold Tumanowicz prezentując zdjęcie na którym widać dary, które miały zostać przekazane znajdującym się na granicy muzułmańskim imigrantom.

Przypomnijmy, od kilku dni w Usnarzu Górnym na Podlasiu znajduje się grupa kilkudziesięciu osób, która chce przedostać się na teren Polski. Przebywają oni na granicy po stronie Białorusi, której to strażnicy graniczni uniemożliwiają powrót do wnętrza kraju. Po drugiej stronie znajdują się zaś funkcjonariusze Polscy, wspierani przez żołnierzy Wojska Polskiego.

Wykorzystując fakt zamieszania posłowie Lewicy starają się usilnie przedstawić jako obrońców praw człowieka. Niemal natychmiast rozpoczęły się akcje internetowe, w których władze nawoływane są do przyjęcia imigrantów znajdujących się na granico, pomimo że nie ma nawet informacji jakiego są pochodzenia. Przedstawiciele fundacji Ocalenie, którzy są na miejscu przyznają, że określanie ich „uchodźcami z Afganistanu” opierane jest wyłącznie na ich własnym przekazie.

Przy tej okazji, kolejny raz okazuje się, że przedstawiciele lewicy, a dokładniej partii Zielonych mają duże braki w wiedzy nawet podstawowej. Na zdjęciu opublikowanym przez Witolda Tumanowicza, przedstawiciela Konfederacji, widać produkty, które miały trafić w ręce koczujących imigrantów. Widoczna jest tam między innymi „wieprzowina w sosie własnym”.

Powszechnie jednak wiadomo, że muzułmanie nie mogą spożywać wieprzowiny. Jest ona zabroniona w Koranie.

„On zakazał wam tylko, padliny, krwi i mięsa wieprzowego, i tego, oraz to co zostało złożone na ofiarę czemuś innemu niż Bogu. Lecz ten, kto został do tego zmuszony, nie będąc buntownikiem ani występnym, nie będzie miał grzechu. Zaprawdę, Bóg jest przebaczający, litościwy!”. Sura 2 Al-Baqarah, wers 173
„Zakazane wam jest: padlina, krew i mięso wieprzowe, oraz to co zostało poświęcone w imię innego niż Boga.” Sura 5 Al-Ma’idah, wers 3