0

HIT! TVP znalazło nowego „EKSPERTA” od geopolityki! To raper Wujek Samo Zło [WIDEO]

Share

Karnowski, Sakiewicz, Stankowski – to „eksperci” TVP najczęściej wykorzystywani przy materiałach na absolutnie każdy temat. Okazuje się, że telewizja publiczna, chce powiększyć grono o nowe osobistości. Ostatni nabytek jest absolutnym hitem.

Któż lepiej zna się na geopolityce, Federacji Rosyjskiej i polityce Unii Europejskiej jak nie… Albin Gnatowski, bardziej znany szerokiej publiczności jako Wujek Samo Zło. Warszawski jest w ostatnim czasie coraz częstszym gościem programu #Jedziemy Michała Rachonia.

Czegoż możemy się dowiedzieć od nowego „eksperta” telewizji publicznej. A chociażby, jak rozwiązać problemy związane z sankcjami na Rosję, w tym obwód Kaliningradzki.

Pamiętajmy, że w Obwodzie Królewieckim stacjonuje wiele rosyjskich żołnierzy, tam znajduje się sprzęt wojskowy. Dlatego sankcje powinny być ścisłe. Królewiec to strategiczne i ważne miejsce, dlatego trzeba je zablokować – przekonywał Gnatowski.

Jako, że casting na „ekspertów” prawdopodobnie jeszcze się nie skończył, to proponujemy dwóch innych, równie zacnych gości.