0

Horror podczas rozmowy o pracy! 22-latka została zgwałcona

Share

36-latek zamieścił w sieci ofertę pracy dla animatorki dla dzieci. Podczas rozmowy rekrutacyjnej 22-latka została zgwałcona. Teraz mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 31 sierpnia w Lublinie. 22-latka zgłosiła na policję, że została zgwałcona podczas rozmowy o pracę. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego 36-letniego Grzegorza A., który czekał na spotkanie z kolejną kobietą.

Jak się okazało, mężczyzna na portalu internetowym zamieścił ogłoszenie dotyczące pracy w charakterze hostessy i animatorki dla dzieci. Na ofertę odpowiedziała 22-latka. Kobieta została zaproszona na rozmowę rekrutacyjną. Pod wskazanym adresem czekał na nią 36-latek – przekazał nadkomisarz Kamil Gołębiowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, dodając, że Grzegorz A, zaprowadził kobietę do mieszkania, gdzie mieli porozmawiać na temat pracy, a następnie ją zgwałcił 22-latkę.

Mężczyzna przyznał się, że umówił spotkanie, jednak zaprzecza, że doszło do gwałtu. Jak poinformowała rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie, Agnieszka Kępka 36-latek usłyszał zarzut doprowadzenia przemocą pokrzywdzonej do obcowania płciowego.

Śledczy zbierają dowody i sprawdzają, czy było to jednorazowe zdarzenie, czy może podejrzany ma na swoim koncie więcej tego typu przestępstw – dodał Gołębiowski.