0

Idziesz na grzyby? Uważaj na … golasów! Atak w lesie pod Tarnobrzegiem

Share
Iza Husselbank

Nagi mężczyzna zaskoczył w lesie grzybiarki. Miał na sobie tylko maskę karnawałową. Przestraszone kobiety zgłosiły sprawę na policję.

Do zdarzenia doszło w niedzielę rano w gminie Grębów (województwo podkarpackie). Nagi mężczyzna z maską karnawałową na twarzy przestraszył dwie kobiety zbierające grzyby. Przestraszone kobiety zawiadomiły policję.

Jak wynikało ze zgłoszenia, nieoczekiwanie zza krzaków wyszedł nagi mężczyzna. Miał jedynie twarz zasłoniętą maską. Przestraszone kobiety zaczęły krzyczeć i uciekać — poinformowała podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy policji w Tarnobrzegu.

Policja z Tarnobrzegu apeluje o ostrożność oraz prosi o informacje, gdy ktoś spotka nagiego mężczyznę w lesie nieopodal Grębowa.

Grzybiarki zadzwoniły na policję i czekały na mundurowych, by wskazać im rejon, gdzie w lesie pojawił się golas. Policjanci rozejrzeli się w tej okolicy, jednak golasa nie zauważyli. To jednak rozległy kompleks leśny i ekshibicjonista mógł się bez problemu oddalić lub ukryć – podaje echodnia.eu.