0

III wojna światowa wybuchnie jesienią? Jasnowidz Jackowski: “Cała Europa stoi w okowach przyszłej wojny”

Share

III wojna światowa wybuchnie jesienią?! Zdaniem Jasnowidza Jackowskiego wojna Rosji z Ukrainą rozleje się na kolejne kraje.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. 59-latek regularnie dzieli się wizjami na swoim youtubowym kanale. Ostatnio człuchowski jasnowidz po raz kolejny zajrzał w mroki przeszłości. Niestety nie ma dla nas dobrych wieści.

Podczas najnowszej wizji Jackowski stwierdził, że czas na powstrzymanie III wojny światowej się skończył. Jego zdaniem już wkrótce dojdzie do światowego konfliktu zbrojnego.

Cała Europa stoi w okowach przyszłej wojny, świat stoi przed bardzo poważnym konfliktem – ten moment się zbliża. (…) Nie myślałem kiedykolwiek w latach przeszłych, że przyjdzie moment, że przyjdzie mi mówić do państwa, że jesteśmy bardzo blisko tego stanu najpoważniejszego – wybuchu tego poważnego konfliktu światowego – jesteśmy bardzo blisko niego. – powiedział jasnowidz.
Zbliża się najgorsze. – dodał.

Polska zagrożona?! Według jasnowidza Władimir Putin będzie chciał odciąć Europie dostęp do swoich granic Rosji i Ukrainy. Z tego wynika, że działania mogą obejmować tereny naszego kraju.

Polska jest w bardzo trudnym położeniu i tu nie chodzi o to, że Rosja chciałaby walczyć z Polską, tu chodzi o to, że Rosja chce odgrodzić Europę od siebie, jeżeli dojdzie do rzeczy militarnych, jeżeli dojdzie do światowego konfliktu, który w moim odczuciu jest bardzo blisko – to jest ten czas. – ostrzega Jackowski.