UFO istnieje! Marynarka wojenna USA wprost. „Nagrania UFO są autentyczne” [WIDEO]

zdj. ilustracyjne. Foto: pexels/ Facebook

Prawda wyszła na jaw! Amerykańska marynarka wojenna oficjalnie potwierdza, że trzy nagrania  przedstawiające UFO są autentyczne. Filmy nagrali piloci marynarki w ostatnich latach, na nich uwieczniono „niewytłumaczalne zjawiska powietrzne”. Czy nie jesteśmy sami w kosmosie? 

Jak podaje portal popularmechanics.com, nagrania zatytułowane „FLIR1”, „Gimbal” i „GoFast” przedstawiają trzy spotkania pilotów marynarki z UFO. Jedno z nich to  słynne nagranie z listopada 2004, roku wykonane przez pilot myśliwca F/A-18F Super Hornet przelatującego nad Kalifornią, nieopodal San Diego.

Na tym nagraniu widzimy jak owalny obiekt z dodatkowymi elementami, mający średnicę około 14 metrów, kropka w kropkę przypomina latający spodek rodem z filmów sci-fi.

„Spodek” znajdował się na wysokości około 24 tys. metrów. Jednak tym co wprawiło pilotów w osłupienie, było niezwykłe przyspieszenie statku, które przeczy prawom fizyki!

Jak podają eksperci statek przyspieszył wbrew prawom fizyki i aerodynamiki. Wykonał on niezwykły skok do wysokości 6 tys. metrów, obracając się wokół własnej osi.  W dodatku pod wiatr wiejący na tej wysokości z prędkością ponad 200 km/godz.

Co zaprzecza prawom fizyki, obiekt UFO w pewnym momencie pokonało 100-kilometrowy dystans zaledwie w ułamku sekundy. Wojskowi eksperci policzyli, że musiał poruszać się z prędkości 6 tys. km/godz!

Joseph Gradisher, rzecznik zastępcy szefa Marynarki Wojennej USA ds. Operacji Morskich zdradził prawdę w rozmowie z serwisem „The Black Vault”, że te nagranie są autentyczne! Oraz przedstawiają „niezidentyfikowane zjawiska powietrzne”.

Dlatego w końcu mamy dowód na istnienie pozaziemskich cywilizacji?

Poniżej nagrania.

Źródło: popularmechanics.com/ BBC News

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *