Zbigniew Stonoga ostro ws. służbowych lotów polityków: Zbiórka na Airbusa A-380, który pomieściłby wszystkie sejmowe curwy

Zbigniew Stonoga fot. facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg

Zbigniew Stonoga fot. facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg

Zbigniew Stonoga kolejny raz przemówił z celi Aresztu Śledczego w Krakowie. W najnowszym facebookowym wpisie biznesmen, który od blisko 2 lat przebywa w areszcie, odniósł się do tematu służbowych podróży polityków, którzy ochoczo korzystają między innymi z samolotów, którymi transportują również członków swojej rodziny.

Złodzieje z Platformy Obywatelskiej zarzucają paranoicznym złodziejom z PiS-u że latają za grube miliony samolotami. 
Tymczasem w Polsce potrzebna jest narodowa zbiórka pieniędzy na zakup Airbusa A-380, który pomieściłby wszystkie sejmowe curwy, co więcej w wersji economy starczyłoby miejsca dla wielu prokuratorskich i sądowych śmieci. 

Odnosząc się jednak do lotów Kuchcinskiego, to jedynym nietaktem w sprawie jest to, że mógł przecież pożyczyć miotłę od klubowej koleżanki Krychy P. Mniej pali, a kontakt z naturą napawa radością podczas przelotu. Skupmy się wiec na zakupie A-380 i wyślijmy ich w narodowy rejs na Madagaskar – napisał Stonoga.

Jak doskonale widać, pomimo długiego czasu spędzonego w areszcie śledczym, Zbigniew Stonoga nadal utrzymuję „formę” w dobitnym określaniu polskich polityków.

Źródło: facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg / 4Mens.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *