UWAGA! Pilny apel banków do Polaków. Wypłać pieniądze z konta zanim będzie za późno!

Zdj. ilustracyjne. Foto: pixels/ Facebook: ING Bank

Zdj. ilustracyjne. Foto: pixels/ Facebook: ING Bank

UWAGA! Pilny apel banków do Polaków. Bank ostrzegają swoich klientów, że dostęp do pieniędzy będzie w ten weekend utrudniony. Przerwa zacznie się już od soboty wieczór. Wszyscy posiadacze kont bankowych powinni poważnie zastanowić się, czy nie potrzebują wybrać gotówki.

Od paru dni banki w Polsce ostrzegają swoich klientów, w najbliższych dniach planowane są prace serwisowe w większości placówek w kraju. Dlatego wszyscy mocno to odczujemy.  Wszyscy będą mieli duże problemy z dostępnością do swoich pieniędzy. Dodatkowo czasowo mają być wstrzymane zostaną usługi internetowe oraz wypłaty gotówki z bankomatów w wielu bankach.

Banki informują, że dojdzie do technicznej przerwy

Okazuje się, że w weekend wiele placówek bankowych zaplanowało prace serwisowe. Dostęp do kont, aplikacji mobilnych oraz wypłat gotówki w bankomatach będzie bardzo utrudniony w najbliższych godzinach. Banki ostrzegają klientów, by jeżeli potrzebują wcześniej wypłacili pieniądze jeśli będą ich potrzebować w weekend.– Wpłać lub wypłać gotówkę wcześniej, najlepiej telefonem – pamiętaj o bezpiecznym bankowaniu w czasie epidemii – czytamy na stronie ING bank śląski.

W ING Bank Śląski bankomaty i wpłatomaty będą niedostępne od godziny 0:00 do 05:30 z soboty na niedzielę oraz od 23:00 do 02:30 w nocy z niedzieli na poniedziałek.

W banku Credit Agricole dzisiaj od 22:00 prowadzone będą prace serwisowe. Do godziny 10:00 nie będą działać serwisy BLIK, CA24, automatyczny serwis telefoniczny IVR oraz płatności internetowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *