W końcu wiemy kiedy otworzą salony fryzjerskie i kosmetyczne! Podano datę!

Fryzjer. zdj. ilustracyjne.

Fryzjer. zdj. ilustracyjne.

Jak spojrzymy na ulicę, to łatwo zauważyć, że w Polsce przymusowo wróciła moda z lat 80′. Długie fryzury i brody to codzienność. Co rusz ludzie wypytują kiedy otworzą salony fryzjerskie i kosmetyczne? Podczas czwartkowej konferencji, premier Morawiecki przedstawił harmonogram łagodzenia obostrzeń mających na celu stopniowe odmrożenie gospodarki. Kiedy więc w końcu pójdziemy do fryzjera?

Na specjalnej konferencji premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Łukasz Szumowski w końcu przedstawili plan jak znów wrócić do normalności. Rząd ogłosił złagodzenie obostrzeń w celu stopniowego odmrażania gospodarki. Dodajmy, że plan znoszenia ograniczeń podzielono na cztery etapy.

Pierwszy etap zacznie się już 20 kwietnia. Wprowadzenie kolejnych będzie zależeć głównie od tego, jaka będzie sytuacja epidemiologiczna w Polsce. Dlatego daty wejścia w życie pozostałych etapów będą ustalane na bieżąco.Zatem kiedy otworzą salony fryzjerskie i kosmetyczne?

Otwarcie zakładów fryzjerskich i kosmetycznych zapowiedziane jest na III etap planu. Otóż ten etap zaplanowano na 4 maja lub 11 maja! Rozbieżności spowodowane są sytuacją epidemiczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *