Krystyna Pawłowicz w ostrych słowach o Donaldzie Tusku! „Rudy niemiecki szatniarz…”

Krystyna Pawłowicz i Donald Tusk. Foto: print screen: TVP Info/ Twitter

Krystyna Pawłowicz i Donald Tusk. Foto: print screen: TVP Info/ Twitter

Krystyna Pawłowicz to polityk, który nie boi się wyrażać swojego zdania. Tak stało się i tym razem, jej opinia o byłym premierze Donaldzie Tusku jest druzgocąca. „Zestrachany wyraz brzydkiej twarzy rudego niemieckiego szatniarza”.

Cała dyskusja zaczęła się od wpisu dziennikarza Radia Zet Jacka Czarneckiego, który zastanawiał się, kto będzie następnym Polakiem rozmawiającym jak równy z równym z takimi politykami jak Donald Trump czy Emmanuel Macron. Na ten wpis zareagowali Piotr Wielgucki i polityk PiS – Krystyna Pawłowicz.

„Kuraw… dziennikarze, tego to już się nawet komentować nie chce” – napisał Piotr Wielgucki, znany także jako Matka Kurka, komentując zdjęcie wspominanego Czarneckiego.Na tę uwagę odpowiedziała Krystyna Pawłowicz w swoim ostrym stylu.

„Zestrachany wyraz brzydkiej twarzy rudego niemieckiego szatniarza udającego tym swym lękliwym i ‚zuchwałym’ gestem paluszka ‚równego’ PDT, fałszywe spojrzenie okrągłych rybich oczu… Na fotce cała prawda o tym koledze Dulkiewicz (pisownia oryginalna – red.)” – napisała ostro polityk PiS.

Pawłowicz o Tusku - rudy niemiecki szatniarz... - blog Marcin Tyc

1 thought on “Krystyna Pawłowicz w ostrych słowach o Donaldzie Tusku! „Rudy niemiecki szatniarz…”

  1. Napisała o nim całą prawdę. To zwykły obszczymurek, który, podobnie jak Judasz, sprzedał Polskę za kilka srebrników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *