Julia Wieniawa zrobiła test na koronawirusa. Doznała poważnych obrażeń! [FOTO]

Julia Wieniawa. Foto: Instagram

Julia Wieniawa. Foto: Instagram

Julia Wieniawa zrobiła test na koronawirusa. Niestety nie obyło się bez obrażeń i kontuzji. Młoda aktorka boryka się bowiem z przykrym skutkiem pobrania krwi. W sieci pokazała zdjęcie.

Nie da się zaprzeczyć, że Julia Wieniawa to zdecydowanie jest jedną z najpopularniejszych i najładniejszych polskich aktorek. Dziewczyna zaczynała swoją karierę od roli Pauliny w serialu “Rodzinka.pl” i od tamtej pory nie schodzi z ekranów.

Z powodu pandemii koronawirusa, aktorka musiała zawiesić swoją działalność aktorską. Teraz po długiej przerwie Wieniawa wróciła do pracy. Jednak przed tym, jak aktorka została wpuszczona na plan, musiała zrobić test na obecność COVID-19.Niestety po pobraniu krwi na ręce celebrytki pojawił się wielki siniec. Gwiazda “Zawsze warto” opublikowała zdjęcie na swoim instagramowym profilu.

Miałam tego nie wrzucać i zostawić to dla siebie… Ale tak wygląda (po tygodniu) moja ręka po pobieraniu krwi przez jakiegoś nieprofesjonalnego faceta z karetki w celu zbadania się na COVID-19. Jestem załamana. Nie mogę ruszać ręką. Czy ktoś z was tak miał? Co robić? – napisała Julia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *