Kuba Wojewódzki odchodzi z show-biznesu? Celebryta ma inne zajęcie [WIDEO]

Kuba Wojewódzki. Foto: Instagram

Kuba Wojewódzki. Foto: Instagram

Czyżby Kuba Wojewódzki przeczuwał koniec swojej kariery? TVN-owski celebryta poszedł w gastronomię i już otworzył kolejny lokal. Tym razem we Wrocławiu. Pochwalił się filmem z koncertu w internecie.

Od lat wiadomo, że Kuba Wojewódzki to już nie tylko showman, a również biznesmen. Jakiś czas temu celebryta otworzył swoją pierwszą restaurację na warszawskim Powiślu. Teraz dziennikarz postanowił rozwijać swój biznes. Król TVN pod koniec maja otworzył restaurację we Wrocławiu.

Nowy lokal Wojewódzkiego powstał w budynku wrocławskiego ratusza. Według informacji na stronie internetowej restauracji będzie to wspólny projekt gastronomiczno – lifestyle’owy Kuby i Józefa Krawczyka. W lokalu jest dużo muzyki na żywo i wyszukane menu.Trudno się dziwić, że otwarcie nowej restauracji spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. “Niewinni czarodzieje 2.0” na warszawskim Powiślu przyciągają masę klientów.

Na instagramowym koncie lokalu pojawił się też filmik z pierwszego dnia otwarcia wrocławskiej knajpy. Niestety, Kuba chyba zapomniał o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa w czasach pandemii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *