Krzysztofa Rutkowski ostro atakuję Kuba Wojewódzkiego! „Trzeba być “obsrańcem”…”

Kuba Wojewódzki i Krzysztof Rutkowski. Foto: print screen: YT/ Instagram

Kuba Wojewódzki i Krzysztof Rutkowski. Foto: print screen: YT/ Instagram

Po emisji filmu Sylwestra Latkowskiego “Nic się nie stało” nadeszły czarne chmury dla Kuba Wojewódzki. Celebryta przestraszony opinią publiczną wynajął ochronę. Kontrowersyjna produkcja dotycząca pedofilii wśród celebrytów wywołała sporo zmieszania i pozostawiła mnóstwo niedomówień. Wielu ludzi z pierwszych stron gazet zaczęło czuć się zagrożonych. Do całej sprawy odniósł się detektyw Krzysztof Rutkowski.

Przypomnijmy, że dokument o pedofilli w środowisku celebrytów – “Nic się nie stało” w reż. Sylwestra Latkowskiego wyemitowano w TVP. Dokument opowiada o patologiach związanych z funkcjonowaniem sopockiego klubu “Zatoka Sztuki”. Miało tam dochodzić do wykorzystywania seksualnego nieletnich.

Co prawda żaden z celebrytów nie został bezpośrednio oskarżony o udział w tym co się działo, ale wypowiedzi Latkowskiego po emisji filmu wprost mówi o roli aktorów i celebrytów w tym niecnym procederze. Reżyser powiązał nazwiska znanych osób i skojarzył je z bardzo poważnymi oskarżeniami. W tym niejednoznacznie wskazał Kubę Wojewódzkiego, że ten jest homoseksualistą.“Naraziłeś na publiczny lincz zarówno mnie, jak i tych, których kocham. W imię bezlitosnej propagandy i odwetu. Dla mnie jesteś płatnym medialnym zabójcą. Twój mecenas Jacek Kurski nie ukrywał, że wasz film ma być odpowiedzią na kino Braci Sekielskich. Zaiste prawi z was chrześcijanie. Jeśli tak ratujecie Polski Kościół, to jestem ciekaw, jak ratować będziecie siebie. Bo ja nie powiem – “Nic się nie stało”. Idę z tobą i TVP do sądu” – poinformował Kuba Wojewódzki na oskarżenia reżysera.

Stanowisko Wojewódzkiego nie uspokoiło jego przeciwników, którzy postanowili zbojkotować marki reklamowane przez dziennikarza. “Super Express” poinformował, że Kuba zaczął otrzymywać pogróżki, dlatego wynajął ochroniarza.

Informator tabloidu miał przekazać, że Wojewódzki pod redakcję radia, w którym pracuje podjechał opancerzonym samochodem. Przez cały czas towarzyszył mu ochroniarz. Wszedł z nim nawet do budynku.

Rutkowski ostro o Wojewódzkim

Na łamach “SE” zachowanie Wojewódzkiego skomentował detektyw Krzysztof Rutkowski.

“Powiem coś nieładnego, ale muszę użyć tego słowa. Ci, którzy biorą ochronę w takich sytuacjach, gdzie dostają jakieś pogróżki, jakieś SMS-y, to są po prostu obsrańcy” – ostro ocenił i dodał, że wynajęcie ochroniarza w takiej sytuacji jest błędem.

“Ci, którzy biorą ochronę w takich sytuacjach, popełniają błąd. Wojewódzkiego nikt nie chce zabić, umówmy się. A to, co zrobił, zrobił przede wszystkim być może dla swojego spokoju. Ale to jest pewnego rodzaju nić, którą zaczyna się wyciągać i wchodzi się w pewną spiralę sytuacji, gdzie ona się sama nakręca, gdzie niejednokrotnie ci, co chronią, sami nakręcają stan zagrożenia” – tłumaczył Rutkowski.

Detektyw stwierdził, że Wojewódzki powinien skonsultować poziom zagrożenia z ekspertem. Zadeklarował też, że zajmie się sytuacją “Zatoki Sztuki” i wyjaśni czy jest coś co wiedzą w jej sprawie wymienieni przez Latkowskiego celebryci.

Źródło: plotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *