Aktoreczka bezczelnie grozi premierowi Morawieckiemu! „Powiesimy za jaja naszego premiera Morawieckiego albo go oskalpujemy”

Viola Kołakowska atakuję premiera Morawieckiego! Foto: wikimedia/ print screen TVP Info

Viola Kołakowska atakuję premiera Morawieckiego! Foto: wikimedia/ print screen TVP Info

Jak widać trwa zmasowany atak an rząd PiS. Tym razem zapomniana aktorka chciała sie „popisać” i  chamsko zaatakowała  premiera. – Morawiecki, ty nieludzki tchórzu, chamie skończony. Jeżeli nie odwołasz, to gwarantuję, że powiesimy za jaja naszego premiera Morawieckiego albo go oskalpujemy. To się bardzo źle skończy, bo my rodzice się na to nie zgadzamy, żebyście mordowali nasze dzieci – stwierdziła na Instagramie Viola Kołakowska.

Aktorka odniosła się do zdalnego nauczania, które ma związek z koronawirusem. Już wcześniej kwestionowała konieczność wprowadzania obostrzeń związanych z epidemią.

– Te chamy za to zapłacą. Morawiecki, ty nieludzki tchórzu, chamie skończony, jeżeli nie odwołasz, to gwarantuję, że powiesimy za jaja naszego premiera Morawieckiego albo go oskalpujemy. To się bardzo źle skończy, bo my rodzice się na to nie zgadzamy, żebyście mordowali nasze dzieci. Co to ma k***a być? Wiem, podpisaliście z Microsoftem umowę – stwierdziła Kołakowska.Jak dodała, Morawiecki dla tej „osobistości”  „nie jest jej premierem”.

– Mnie ten ćwok w ogóle nie interesuje, natomiast to, co robi z naszymi dziećmi, bardzo mnie interesuje, mam w d***e cały ten rząd, tych wszystkich skurczybyków, tego Szumowskiego c***a wartego i Morawieckiego z nim powiązanego. Możecie mnie cmoknąć gdzieś. Jak Boga kocham, to się dla was nie skończy dobrze – napisała.

Później partnerka Tomasza Karolaka odleciał już totalnie!

– Utrzymujcie kochani wysokie wibracje i proszę was, żebyśmy 30 czerwca zrobili medytację globalną. Bardzo dużo może zależeć od tej energii. Jestem przekonana, że siła energetyczna naszej globalnej modlitwy zdziała cuda, zatrzyma siły militarne i rozświetlimy swoją mocą tę planetę – przekonuje aktorka.

Jak widać tej zapomnianej przez wszystkiocg aktorce chyba coś się stało z główką,bo gadać takie głupoty to jednak sztuka… niskich lotów ale sztuka.

View this post on Instagram

,,Nie dla zdalnej szkoły” ! To petycja rodziców i nauczycieli w której to my rodzice nie zgadzamy się na to,zeby od września nasze dzieci uczyły się zdalnie czyli on- line. Nie ma naszej zgody na to, by nasze dzieci staly się ofiarami chorej wojny informacyjnej(dezinformacyjnej)! Nawet jezeli jest plan wojny i Rzad wykonuje jakieś durne rozkazy bedac na sznureczku rządzących elit to my mówimy NIE! Koniec oszukiwania nas, koniec traktowania jak niewolników i wyrobników! Mieliście nas reprezentować! bronic !chronic ! tymczasem…Oszukujecie, okradacie i okaleczacie nas nasze rodziny dzieci wszystkich! Siejąc strach i rozsiewając kłamstwo chcecie zniszczyc nasze życie ,ale nie uda Wam się to! Nie znacie jeszcze siły matek ,które dla swoich dzieci zrobią wszystko! I ojców ,którzy będą walczyć o spokoj i bezpieczeństwa swoich rodzin! Nasze dzieci potrzebują normalnego dzieciństwa, rówieśników,obowiązku nauki w szkole, relacji społecznych i codziennej rutyny dla utrzymania zdrowia fizycznego i psychicznego i nie odbierzecie im tego! Kochani podaje Wam link do petycji ❗️ https://secure.avaaz.org/pl/community_petitions/ministerstwo_edukacji_narodowe_nie_dla_zdalnej_szkoly_od_wrzesnia_/?rc=fb&utm_source=sharetools&utm_medium=facebook&utm_campaign=petition-1055473-nie_dla_zdalnej_szkoly_od_wrzesnia_&utm_term=daXUqb%2Bpl Proszę podpisujcie i wysyłajcie dalej niech będzie nas milion🙏wtedy wygramy ❣️ Przyszłość należy do nas 🌟Nie pozwolimy krzywdzić naszych dzieci ‼️

A post shared by Viola Kołakowska (@violkakolakowska) on

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *