Borys Szyc ma dość! Idzie do sądu! Aktor złoży aż DWA POZWY. Poszło o kulisy afery pedofilskiej

Borys Szyc. Foto: Instagram

Borys Szyc. Foto: Instagram

Borys Szyc dostaje groźby po tym, jak Telewizja Polska pokazała dokument Sylwestra Latkowskiego ‘”Nic się nie stało”. Aktor postanowił walczyć o swoje dobre imię w sądzie.

20 maja na antenie TVP był emitowany film Sylwestra Latkowskiego “Nic się nie stało”, który ujawnia kulisy afery pedofilskiej w jednym z klubów w Sopocie. Głównym bohaterem filmu dokumentalnego był Krystian W., ps. “Krystek”. Jednak w materiale pojawiły się też nazwiska kilku polskich gwiazd, (m.in. Borysa Szyca, Kuby Wojewódzkiego i Blanki Lipińskiej), które odwiedzały Zatokę Sztuki.

Po emisji dokumentu aktor spotkał się z falą hejtu oraz zaczął otrzymywać groźby. O swoje dobre imię Borys postanowił walczyć w sądzie.Składamy dwa pozwy, oba dotyczą szeroko pojętego naruszenia dóbr osobistych Borysa Szyca. Pierwszy z nich składamy przeciwko autorowi filmu Sylwestrowi Latkowskiemu, a drugi przeciwko Telewizji Polskiej – mówi menedżerka aktora Marta Barańska.

Aktor wydał też oświadczenie na ten temat.

– Jestem ojcem nastoletniej Sonii, ojczymem dwóch dorastających dziewczynek, niedawno urodził mi się synek. Gdyby ktoś próbował ich skrzywdzić, nie wahałbym się bronić ich każdym sposobem. Każdym. (…) Ludzie wypisują ohydne rzeczy, nie mając żadnego dowodu oprócz Pana słów – czytamy.

Borys dodał, że w Zatoce Sztuki, bywał przed laty, jednak, jak podkreślił, to o niczym nie świadczy.

– Jadłem tam posiłki, piłem w czasach, kiedy jeszcze korzystałem z alkoholu, czyli robiłem to, co wszyscy inni – napisał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *