Szok! Wizja jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego potwierdza się na naszych oczach!

Krzysztof Jackowski. Foto: YouTube

Krzysztof Jackowski. Foto: YouTube

Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski na dwie godziny przed ciszą wyborczą przedstawił na swoim youtubowym kanale swoje przewidywania co do zbliżających się wyborów prezydenckich w Polsce. Jego wizja potwierdziła się!

W piątek 26 czerwca jasnowidz Krzysztof Jackowski przedstawił swoje przewidywania odnośnie niedzielnych wyborów prezydenckich. Mówił, że jego będą dwie tury wyborów, czyli żaden z kandydatów nie uzyska ponad 50 proc. głosów wyborców w niedzielę.

Pierwszą turę wygra wg Jackowskiego Andrzej Duda. “Coś około 44 proc. mi się kojarzy” – stwierdził jasnowidz mówiąc o procentowym poparciu dla prezydenta Dudy. I faktycznie – wg najnowszych danych z PKW z 87 proc. komisji wyborczych Andrzej Duda ma 45 proc. głosów.Jednocześnie Jackowski stwierdził, że bardzo zaskoczą wyniki Krzysztofa Bosaka i Szymona Hołowni. Mają oni zyskać kosztem Rafała Trzaskowskiego. Młodzi ludzie mają zagłosować chętniej na Bosaka i Hołownię niż na Trzaskowskiego.

I to również się potwierdziło! Bosak i Hołownia uzyskali bardzo dobre wyniki w grupie najmłodszych wyborców. Ich wyniki także są dla wielu zaskakujące – Hołownia około 13 proc., Bosak około 7 proc. Czekamy na ostateczne wyniki z Państwowej Komisji Wyborczej.

Krzysztof Jackowski zdradził też w piątek na kogo on i jego żona będą głosować. “Żeby było jasne (..) lojalnie mówię, że pójdę zagłosować na Pana Bosaka. Wybór mojej żony jest taki sam.”

“Wydaje mi się to świeży człowiek, nie obdarty politycznie, który ma ambicję i chyba czas w naszym kraju postawić na ludzi ambitnych i młodych” – powiedział o Bosaku Jackowski.

“Młodzi mają werwę do wiary w jakąś ideę jeszcze i do zasad. Wydaje mi się, że przyjdzie czas jeszcze, że tacy ambitni politycy w jakiejś mierze w przyszłości będą odgrywać istotną rolę w polskiej polityce. Tylko czy zdążymy?” – zakończył tajemniczo Krzysztof Jackowski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *