Jan Tomaszewski zachwycony Andrzejem Dudą! „Najlepszy prezydent w powojennej Polsce”

Jan Tomaszewski pozytywnie i Andrzeju Dudzie! Foto: print screen: TVP Info/ prezydent.pl

Były legendarny reprezentant Polski, a także były poseł, nie ukrywa, że bardzo popiera prezydenta Andrzeja Dudę. Jan Tomaszewski zatem dziwi się, dlaczego ubiegający się o reelekcję prezydent nie wygrał wyborów w I turze. „Najlepszy prezydent w powojennej Polsce”.

– Prezydent jest od reprezentowania nas wszystkich i Andrzej Duda przez ostatnią kadencję reprezentował nas najlepiej ze wszystkich prezydentów, których mieliśmy do tej pory. Nie było żadnych wpadek, „filipińskich chorób”, szogunów. Ach! Po prostu jest wzorem, który jest szanowany na całym świecie – mówi Tomaszewski w rozmowie z WP SportoweFakty.

– Prezydent Duda doprowadził do tego, że podpisał ustawy o 500+, 300+. Bardzo dużo zrobił dla Polski i dziwię się, że Polacy nie odwdzięczyli mu się – wskazuje były piłkarz.Jan Tomaszewski dalej twierdzi, że:

– Jestem zaskoczony, że Andrzej Duda, który moim zdaniem jest najlepszym prezydentem w powojennej Polsce, nie wygrał w pierwszej turze.

–Dla mnie nie ma innego wyjścia niż Andrzej Duda. Tym bardziej, że kontrkandydat – Rafał Trzaskowski – powiedział, że jak zostanie prezydentem, to doprowadzi do zalegalizowania związków partnerskich. A co za tym idzie – o czym my nie zdajemy sobie sprawy – do adopcji. Dla mnie to nie do przyjęcia.

Źródło: sporotwefakty.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *