Wałęsa znowu atakuję wyborców PiS! „Taki dumny naród, a takie coś wybiera, takich kłamców”

Lech Wałęsa ostro o wyborcach PiS. Foto: print screen Polsat

Lech Wałęsa ostro o wyborcach PiS. Foto: print screen Polsat

Były prezydent znowu atakuję wyborców PiS! – Ostrzegałem, błagałem, prosiłem, ale naród musi i tego skosztować – mówił Lech Wałęsa o rządach PiS. – Taki dumny naród, a takie coś wybiera, takich kłamców. To się w głowie nie mieści – dodał.

Przypomnijmy, że Andrzej Duda uzyskał 43,50 proc. głosów, Rafał Trzaskowski zdobył zaś 30,46 proc. – poinformowała Państwowa Komisja Wyborcza, podając wyniki ze 100 proc. obwodów.

Lech Wałęsa w rozmowie z radiem Tok FM żalił się niemiłosiernie. Wprost powiedział, że głosował na Rafała Trzaskowskiego, gdyż jego zdaniem to właśnie kandydat Koalicji Obywatelskiej miał szanse pokonać Andrzeja Dudę. Były prezydent przekonywał, aby głosować na Trzaskowskiego, ale jednocześnie dodał, że jego zdaniem przed kandydatem Koalicji Obywatelskiej stoi trudne zadanie.– Wierzę, że ta druga strona będzie oszukiwać mocno, a po stronie wolnościowej, demokratycznej będzie odpuszczenie. Ci co odpadli nie będą tak kontrolować, nie będą się angażować, więc ułatwią drugiej stronie oszustwa – stwierdził.

Były prezydent wyraził również zaniepokojenie stanem polskiej demokracji. Jego zdaniem „wszędzie są gangi i nadużycia”.

– To jest parodia demokracji – mówił w rozmowie z Tok FM.

– Ostrzegałem, błagałem, prosiłem, ale naród musi i tego skosztować – mówił Lech Wałęsa o rządach PiS. – Taki dumny naród, a takie coś wybiera, takich kłamców. To się w głowie nie mieści – dodał.

7 thoughts on “Wałęsa znowu atakuję wyborców PiS! „Taki dumny naród, a takie coś wybiera, takich kłamców”

  1. Bolkowi już od dawna kaftan przysługuje. I pomyśleś, że taki szalony ćwok po świecie jeździ i usiłuje Polskę representiwać.

  2. Bolkowi już od dawna kaftan przysługuje. I pomyśleć, że taki zdziczały oszołom po dwu klasach zawodówki usiłuje Polskę w świecie reprezentować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *