Olbrychski wściekle atakuję wyborców PiS! „Kaczyński to śmieszny dyktatorek” [WIDEO]

Daniel Olbrychski atakuję polityków PiS! Foto: print screen

Daniel Olbrychski atakuję polityków PiS! Foto: print screen

Ile w tych „elytach” nienawiści! Celebryci by ratować Rafała Trzaskowskiego ruszyli mu na pomoc. Oczywiście potrafią tylko atakować i wyśmiewać swoich przeciwników, wiec było i tak tym razem. Teraz Daniel Olbrychski pokazał swoją wysoką „kulturę”. Zatem wyrecytował pełen nienawiści wierszyk poświęcony wyborom prezydenckim.

Na samym początku nagrania słyszymy, jak aktor wyśmiewa się z trzech muszkieterach”, którzy rządzą Polską. Chodzi oczywiście o premiera Mateusza Morawieckiego, Jarosława Kaczyńskiego i prezydenta Andrzeja Dudę.

– Głowa rządu, Mateuszek, wszyscy wiemy, to kłamczuszekGłowa państwa, tylko nie ta, to prezesa marioneta —recytuje ulubiony aktor totalnej opozycji. Dalej zaatakowała prezesa Jarosława Kaczyńskiego nazywając go „śmiesznym dyktatorkiem”.

– To nie Breżniew, ani Putin, ktoś ten elektorat kupił — mówił dalej.

W swojej rymowance nawiązał również do debaty prezydenckiej.

– Wiedział, że dostanie baty, więc nie wyszedł do debaty

Olbrychski  chwali swojego kandydata – Rafała Trzaskowskiego.

– Trzeba brać się już do dzieła, by nam znowu nie zginęła. A wiec Panie i Panowie witamy dzisiaj w Podkowie. Gdyby nasza Polska cała jak my tutaj głosowała, dawno byśmy mieli zmianę. Byłoby pozamiatane. Pilibyśmy zdrowie jego prezydenta Trzaskowskiego —zakończył.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *