Trzaskowski zdemaskowany i skompromitowany na oczach milionów Polaków! Tego pytania się nie spodziewał [WIDEO]

Rafał Trzaskowski. Foto: print screen TVP

Rafał Trzaskowski. Foto: print screen TVP

Jak wiadomo, wczoraj Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda odbyli oddzielne debaty. Ta sytuacja jest mówiąc delikatnie dziwna. Podczas ustawionej debaty kandydata PO, padło trudne pytanie…

Przypomnijmy, że w Lesznie w województwie wielkopolskim rozpoczęła się „Arena prezydencka” z udziałem kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego. Formuła debaty sztabu Rafała Trzaskowskiego przewidywała między innymi pytania od dziennikarzy.

Jedno z nich na temat Marszu Niepodległości zostało zadane przez Aleksandra Wierzejskiego z TV Republika. Chodziło dokładnie o stwierdzenie Guy Verhofstadt o uczestnikach Marszu Niepodległości, iż są to „neofaszyści” i „neonaziści”. Rafał Trzaskowski po usłyszeniu pytanie mocno się spocił.– Jeżeli chodzi o Marsz Niepodległości to ja mówiłem od samego początku, że jeżeli ten marsz nie będzie polityczny, jeżeli będą mogły się tam odnaleźć rodziny z dziećmi, czyli krótko mówiąc – będzie bezpieczny, to ja w takim marszu bardzo chętnie wezmę udział. W ostatnich latach rzeczywiście było tak, że raczej byłem ze swoimi dziećmi na grobach swoich własnych rodzinnych bohaterów narodowych, natomiast jestem absolutnie gotów uczestniczyć w takim marszu – tłumaczył się nieporadnie Trzaskowski.

– Nazwanie uczestników marszu faszystami i neonazistami… – próbował zauważyć dziennikarz Telewizji Republika.

– To jest drugie pytanie panie redaktorze? – zapytał kandydat KO na prezydenta.

– Dodatek do tego pierwszego – wyjaśnił Wierzejski.

– Nie, to było drugie pytanie panie redaktorze. Nie, ale dlatego że w marszu biorą udział bardzo różni ludzie. Widziałem tam ludzi uśmiechniętych, ale niestety również, tak jak pan, widziałem tam osoby, które przyszły tylko po to, żeby się ze sobą spierać w sposób nie do końca kulturalny. Nie wiem dlaczego pan mnie pyta akurat o polityka europejskiego, który nie ma nic wspólnego z moją frakcją, ale pewnie chce pan, jak najbardziej kontrowersyjne poglądy przytoczyć – ocenił Trzaskowski.

– Ale co z konwencją stambulską panie prezydencie? – dopytywał Wierzejski.

– Panie redaktorze, dajmy szansę innym – zakończył prezydent Warszawy…

2 thoughts on “Trzaskowski zdemaskowany i skompromitowany na oczach milionów Polaków! Tego pytania się nie spodziewał [WIDEO]

  1. Tak właśnie postępuje tchórz !!! Miał taką wspaniałą szansę pokazać co potrafi, przedstawić jego program, jego wizję dla Polski w debacie w Końskiem , ale ?!
    S T C H ó R Z Y Ł !!!…………….. ,
    bo wystraszył się Andrzeja Dudy – obecnego prezydenta ! A przy tym zdradził wszystkich PO-paprańców, zdradził całą kastę nadzwyczajną, zdradził Putina i Merkel, zdradził byłych funkcjonariuszy milicji i SB, byłych członków PZPR, celebrytów, aktorów, urządników w dużych miastach, itd, itp, itd. I co teraz ?! Teraz siedzi w Warszawie jak pies w budzie i co jakiś czas wychyla łeb i wyje. Po prostu – z nienawiści pragnie zemsty !!!

    Żaden PO-chuj chorobliwie nienawistny i agresywny w stosunku do PIS-u, nie będzie nam likwidował TVP, wypalał pro-rodzinne programy, reanimował eSBeków, wprowadzał LGBT do szkół i na ulice miast, przywracał kastę sędziowską, rewanżował się Sorosowi za studia – WON !!!

  2. Facet, który chce likwidować telewizję, wypalać wszystko co dobre, ale zrobione przez PIS, pajac i świr polityczny zależny od Sorosa, obrońca tęczowej i czerwonej zarazy, nieudacznik myjący ulice Warszawy deszczówką, notoryczny kłamca i przeciwnik odpowiadania na pytania Narodu – ma dzisiaj , przed II turą wyborów prawie 49 % poparcia ?! To jakieś nieporozumienie ?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *