Pawłowicz mocno o Trzaskowskim! „Krzewiciel komuny i macania waszych dzieci”

Krystyna Pawłowicz i Rafał Trzaskowski. Foto: print screen TVP Info/ Instagram

Krystyna Pawłowicz i Rafał Trzaskowski. Foto: print screen TVP Info/ Instagram

Mocne słowa Krystyny Pawłowicz w swoistej odezwie do mieszkańców Warszawy! Profesor użyła mocnych oskarżeń pod adresem obecnego prezydenta miasta. Dodała, że jest jej wstyd za „napływowych „warszawiaków”. „Krzewiciel komuny i macania waszych dzieci”.

„Warszawiacy”! Coście uczynili Polsce, Warszawie, naszym Bohaterom! Wybraliście sobie na kierownika stolicy chodzący wstyd wyrzucający na śmieci nazwy ulic polskich Patriotów! „Inka” na śmietniku!!! Wybraliście krzewiciela komuny i macania waszych dzieci i wnuków! Hańba wam! – pisała 1 marca Krystyna Pawłowicz.Posłanka PiS w kolejnej wiadomości rozszerzyła swoją wypowiedź o dalsze oskarżenia pod adresem osób o innych poglądach.

„Dziś jest mi wyjątkowo przykro i wstyd za tych napływowych »warszawiaków«, którzy tak poniżyli Warszawę swym hańbiącym Polskę wyborem. Radość sprawia im i ich kierownikowi deptanie polskości, poniżanie ofiary krwi i cierpienia. Patologia” – dodała.

Te ostre słowa polityk PiS maja w sobie bez wątpienia dużo prawdy. Oby teraz Polacy w wyborach prezydenckich znów nie popełnili tego błędu i wybrali Andrzeja Dudę.

Przeczytaj też: Trzaskowski zdemaskowany i skompromitowany na oczach milionów Polaków! Tego pytania się nie spodziewał [WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *