Ziemkiewicz punktuję bezczelność i kłamstwa Trzaskowskiego „To tylko wyborcza ściema”

Rafał Ziemkiewicz i Rafał Trzaskowski.Foto: print screen TV Republika/ TVP Info

Rafał Ziemkiewicz i Rafał Trzaskowski.Foto: print screen TV Republika/ TVP Info

Wybory już za 4 dni. Dlatego obietnice bez pokrycia od Rafała Trzaskowskiego lecą jak z karabinu. Dlatego Rafał Ziemkiewicz celnie podsumował ostatnie obietnice wyborcze kandydata PO. „To tylko wyborcza ściema”.

„Radość p. Ochojskiej że prezydent Trzaskowski wprowadzi kartę LGBT w całym kraju dowodzi, że elektorat PO doskonale wie, iż wszystko, co ich kandydat teraz mówi, to tylko wyborcza ściema. Wie, kim jest naprawdę, co naprawdę zamierza, tego właśnie po nim oczekuje, i popiera murem” – podsumował deklaracje polityka KO Ziemkiewicz na swoim Twitterze.Rafał Ziemkiewicz odniósł się w ten sposób do słów działaczki humanitarnej i europosłanki Koalicji Obywatelskiej Janiny Ochojskiej, która wytłumaczyła na Twitterze, którego kandydata i dlaczego poprze w wyborach prezydenckich.

„1. bo poważnie traktuje problem zmian klimatycznych 2. bo proponuje inwestycje „»za rogiem« 3. bo proponuje program równych szans na rynku pracy 4. bo wprowadzi kartę LGBT w całym kraju 5. bo będzie Prezydentem WSZYSTKICH Polaków” – wymienia zalety Trzaskowskiego działaczka.

Szczególne zainteresowanie mediów wzbudził czwarty punkt wymieniony przez Ochojską, gdyż w ostatnich dniach Trzaskowski mało mówi o prawach osób LGBT, dystansując się od tego tematu.

W trakcie spotkania z dziennikarzami w Lesznie (tzw. Arenie prezydenckiej), Trzaskowski wprost stwierdził nawet, że jest przeciwny adopcji dzieci przez pary homoseksualne. – Nigdy nie ukrywałem, że jeśli chodzi o adopcję, jestem przeciw. Natomiast wszystko się zmienia – stwierdził polityk, odpowiadając na pytanie dziennikarki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *