TVN w żałobie po wygranej Andrzej Dudy! Justyna Pochanke odchodzi po 19 latach

Justyna Pochanke odchodzi z TVN. Foto: print screen TVN - Fakty

Justyna Pochanke odchodzi z TVN. Foto: print screen TVN - Fakty

Justyna Pochanke odchodzi z TVN po 19 latach pracy. Decyzję podjęła spontanicznie, o czym opowiedziała za pośrednictwem biura prasowego. Czyżby tak mocno zabolała wygrana Andrzeja Dudy?

Przypomnijmy, że Justyna Pochanke od 2004 roku prowadziła główne wydanie „Faktów” w TVN. Od 2008 roku można ją było także zobaczyć w publicystycznym programie „Fakty po Faktach”. Była niekwestionowaną ulubienicą widzów tej stacji.

Dziennikarka pracowała w TVN24 od początku istnienia informacyjnego kanału. Łącznie w stacji TVN spędziła ostatnie 19 lat. Z widzami pożegnała się za pośrednictem biura prasowego.– Ten zawód to moja pasja – dostałam więcej niż sobie wymarzyłam i dałam z siebie, ile mogłam. Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli – ekipie Faktów i TVN24.

– Widzom – bo byli dla mnie siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić. I Mariuszowi Walterowi – bo stworzył to miejsce – czytamy w informacji przesłanej przez Biuro Prasowe TVN Discovery Polska.

Wielu ekspertów twierdzi, że taka nagła decyzja o odejściu, to prawdopodobnie wybór Andrzeja Dudy na prezydenta. Czyżby wybór Polaków tak zdenerwował Panią  Pochanke?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *