Wiceminister z PSL wściekle o wyborcach Dudy. „Pi**y”, „niech spierd**ają na Białoruś”

Adam Butra obraża wyborców Andrzeja Dudy., Foto: print screen TVP Info

Adam Butra obraża wyborców Andrzeja Dudy., Foto: print screen TVP Info

Przeciwnicy PiS i Andrzeja Dudy pokazują swoją prawdziwą, pełną nienawiści twarz! Słowa byłego wiceministra PSL szokują! – Proszę napisać, że ci wyborcy ze Wschodu, którzy zdecydowali o wynikach tych wyborów, to ci***y i niech spier***ają na Białoruś! – mówi Adam Butra.

Dodajmy, że tym „kulturalnym” politykiem „totalnej” opozycji jest związany z PSL – Adam Butra. Swoje haniebne słowa wygłosił w rozmowie z lokalnym portalem nto.pl.

Serię wulgarnych wpisów polityk ludowców opublikował w niedzielę już kilka minut po ogłoszeniu pierwszych wyników wyborów prezydenckich, w których prezydent Andrzej Duda pokonał Rafała Trzaskowskiego.„Co za je***ęty durny naród. No i z pomocą niedouczonych wschodniodebili anal wygrał” – napisał były minister rolnictwa w rządzie PO-PSL .

Pytany przez dziennikarzy portalu o swoje wpisy polityk PSL stwierdził, że „po takich wyborach ciężko pisać coś innego”.

– Możemy się pięknie różnić, ale tamci są debilami. Ludzi, którzy są za tym, żebyśmy stali się częścią mongolskiego Wschodu, nie da się obrazić – powiedział radny.

Co wiecej, Andrzej Butra jest świadomy pogardy, jaka pojawia się w jego wpisach.

To jest pogarda, bo ci ludzie są dnem tego narodu! (…) Proszę napisać, że ci wyborcy ze Wschodu, którzy zdecydowali o wynikach tych wyborów, to ci*** i nie spier***ają na Białoruś! – powiedział bez żenady.

To jest ta kultura „elyty” PO-PSL? Jak dobrze, że Polacy nie dali się nabrać na słowa o miłości i tolerancji Rafała Trzaskowskiego. Dobrze, że wygrał Andrzej Duda!

Źródło: nto.pl/ TVP Info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *