Bezczelność! Lis twierdzi, że prezydentem jest Trzaskowski! Przegrali więc uważają, że wybory sfałszowano?!

Tomasz Lis i Andrzeja Dudy., Foto: print screen TVP Info

Tomasz Lis i Andrzeja Dudy., Foto: print screen TVP Info

Przegrali wybory, więc już szukają niedemokratycznych opcji by nie unieważnić wybory! Zdaniem Tomasza Lisa wybory prezydenckie zostały „przekręcone”. Zdaniem naczelnego „Newsweeka”prezydentem powinien zostać niejako z automatu Rafał Trzaskowski! Co za bezczelność!

Przypomnijmy, że w demokratycznych wyborach, zaakceptowanych przez OBWE, Andrzej Duda uzyskał w sumie 10 mln 440 648 głosów, co daje mu 51,03 proc. Rafał Trzaskowski otrzymał 10 mln 18 tys. 263, co przekłada się na 48,97 proc. poparcia.

Tomasz Lis nie mógł przeboleć, że Polacy wybrali inaczej niż on chciał i  od chwili ogłoszenia wyników nie ukrywał, że jest załamany decyzją rodaków. Teraz dziennikarz przekonuje, że wybory zostały „przekręcone”, na co – jak twierdzi – są „liczne dowody”. Oczywiście żadnego nie podał bo ich nie ma! Ale dla nich prawda to obiektywna sprawa!Tomasz Lis bezczelnie twierdzi, że wybory powinny być powtórzone!  Co więcej sugeruje, że Rafał Trzaskowski powinien automatycznie zostać wybrany głową państwa.

Lis sugeruje, że kandydatowi KO z automatu przysługuje zwycięstwo, gdyż zajął drugie miejsce, podczas gdy Andrzej Duda powinien zostać „zdyskwalifikowany” z prezydenckiego wyścigu.

„Takie pytanie- czy jeśli wybory zostały, a są na to bardzo liczne dowody, przekręcone, to czy nie powinny być przynajmniej powtórzone? Bo jak zawodnik jedzie na koksie to się go dyskwalifikuje i ten z drugiego miejsca dostaje złoty medal. Przyjmuje się, że tak jest uczciwiej” – napisał polityk na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *