Gwiazdeczki załamane wygraną Andrzeja Dudy! Wieniawa i celebryci w żałobie… Wyjadą z Polski?

Andrzej Duda i Julia Wieniawa. Foto: Twitter/ instagram

Andrzej Duda i Julia Wieniawa. Foto: Twitter/ instagram

Andrzej Duda wygrał wybory i będzie naszym prezydentem przez kolejne pięć lat. Wśród celebrytów niewspierających kandydata PO płacz i lament. Młoda aktorka Julia Wieniawa wraz z Jessiką Mercedes załamały się, gdy wygrał Andrzej Duda. Słychać wycie? Znakomicie!

W niedzielę 12 lipca Polacy po raz kolejny tłumnie ruszyli do urn, aby oddać głos na jednego z dwóch kandydatów pozostałych na placu boju – Andrzeja Dudę lub Rafała Trzaskowskiego. Frekwencja była ogromna i w komisjach stawiło się niemal 69% uprawnionych.

W kampanię obu kandydatów zaangażowało się także wiele celebrytów i aktorów, którzy zachęcali obserwujących do wzięcia udziału w wyborach. Zwolenniczkami i wyborcami kandydata PO były aktorka Julia Wieniawy i celebrytka Jessica Mercedes.No cóż wybór Polaków, „elytom” sie nie spodobał. Jessika i Julia były rozczarowane pierwszymi wynikami wyborów. W pewnym momencie na nagraniach widzimy, jak Wieniawa załamana kładzie koleżance głowę na ramieniu i ze smutkiem spogląda w telewizor. U drugiej celebrytki, w oczach pojawiły się łzy.

No cóż nie podoba się celebrytkom, że Polacy zagłosowali na polskiego kandydata jakim jest Andrzej Duda. Zapewne wylałyby by wybory wygrał „europejski” i wspierający środowisko LGBT Rafał Trzaskowski.

Tutaj zdjęcie, gdzie widzimy porównanie sztabów. U prezydenta pełno biało-czerwonych flag, u kandydata PO flag zero… To dużo mówi. A celebrytkom współczujemy, pora się przyzwyczaić… Wyborów totalna opozycja dłuuugo nie wygra.

A tu inny celebryta/aktor co tak przeżywa wygrana Andrzeja Dudy, że leży załamany na łóżeczku…No to jest już po prostu żałosne.

View this post on Instagram

#poniedziałek

A post shared by Julia Kamińska (@_julia_kaminska_) on

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *