Jackowski ma przerażającą wizję! „Światu zagraża poważna wojna”

Krzysztof Jackowski. Foto: YT

Krzysztof Jackowski. Foto: YT

Jasnowidz Krzysztof Jackowski niestety nie ma dla nas dobrych wiadomości. Czy czeka nas globalny konflikt? „Boję się tego czasu”.

Krzysztof Jackowski od pewnego czasu nagrywa filmiki, w których dzieli się swoimi przemyśleniami. Wśród nich są zawarte także przepowiednie na przyszłość. Ostatnia z nich jest niezwykle niepokojąca…

Jasnowidz z Człuchowa podczas nagrania z żalem stwierdził, że powinniśmy martwić się o losy świata. Uważa, że zbliża się kolejna wojna.– Wiecie, co się wydarzy? Ja odnoszę takie wrażenie, że politycy wielu krajów wiedzą, są w jakiś tajny sposób poinformowani o tym, że światu zagraża poważna wojna. Natomiast politycy wielu krajów nie wiedzą kiedy to może nastąpić ściśle. Poza tym może nikt do końca nie wie jeszcze kiedy to nastąpi, tylko wiedzą, że to nastąpi. Skoro wiedzą, że to nastąpi, to raczej występują w pewnym sensie w roli agresora, a nie ofiary, czyli strony, która będzie napadnięta.

Krzysztof Jackowski sam przyznał, że czuje teraz poważne obawy.

– Natomiast powiem tak: przyjdzie czas. Boję się tego czasu, ja to już wam nieraz tłumaczyłem, ale powiem to tak: przyjdzie czas, być może jeszcze w tym roku, że widzę, nie w Polsce, ale w dwóch, trzech krajach Europy jawną mobilizację, jawne wzywanie ludzi do wojska, i jawnie będzie przedstawiane jakieś zagrożenie. Kojarzy mi się… Szereg grup, takich jak w defiladach, żołnierzy… Jakby szli defiladą, ale to nie jest defilada. To jest zagrożenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *