Janda bezczelnie atakuję prezydenta Dudę i katolików! „Pluj, kłam, oczerniaj”

Krystyna Janda i Andrzeja Dudy., Foto: print screen TVP Info/ Instagram

Krystyna Janda i Andrzeja Dudy., Foto: print screen TVP Info/ Instagram

Ile w tych ludziach nienawiści i żalu. Tym razem prezydenta zaatakowała Krystyna Janda, która  udostępniła na swoim profilu na Facebooku zdjęcie prezydenta na Jasnej Górze. Wyśmiała tam, ze prezydent się modli…Prezydent, który wygrał ponownie wybory, chciał  zawierzyć Królowej Polski wszystkie sprawy Ojczyzny i Narodu. Dla Jandy to jednak skandal i okazja do żałosnych żartów.

Swoją pogardliwą grafikę, mającą na celu ośmieszenie głowy państwa i katolików zamieściła na swojej stronie na Facebooku.

Krystyna Janda udostępniła fotografię z wizyty prezydenta na Jasnej Górze. Andrzej Duda modli się przed obrazem Matki Bożej Częstochowskiej. Zdjęcie opatrzono podpisem:„Pluj, kłam, oczerniaj, odbieraj godność a potem udawaj przykładnego katolika. Jak ja się taka postawą brzydzę.”

Źródło: Facebook: Krystyna Janda

Warto dodać, że aktorska to zatwardziały przeciwnik PiS-u i obecnego prezydenta. Już wcześniej ulubienica władz PRL atakowała katolików przy pomocy fałszywych zdjęć, teraz idzie krok dalej i oskarża prezydenta o instrumentalne traktowanie wiary.

Jak dobrze, że przedstawiciel tych „elyt” czyli Rafał Trzaskowski nie wygrał wyborów…

Źródło: Facebook/ Krystyna Janda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *