Dramat aktora. Jerzy Stuhr po udarze ma problemy z mówieniem! To koniec jego kariery?

Jerzy Sthur ma poważne problemy ze zdrowiem. Foto: wikimedia

Jerzy Sthur ma poważne problemy ze zdrowiem. Foto: wikimedia

Jerzy Stuhr właśnie opuścił szpital i powoli wraca do zdrowia. Jego żona, Barbara ujawniła stan zdrowia aktora. “Jest jeszcze troszkę zagubiony”. Popularny aktora ma poważne problemy z mówieniem, czy to koniec jego kariery?

Kilka tygodni temu Jerzy Stuhr przeszedł udar mózgu. Aktora przetransportowano śmigłowcem do Krakowa, gdzie rozpoczęła się walka o jego życie. Aktor wychodzi z bardzo ciężkiego stanu nadzwyczaj dobrze, co według lekarzy jest wynikiem błyskawicznie udzielonej pomocy.

Żona oraz syn aktora dziękują lekarzom i całemu personelowi medycznemu, którzy zrobili wszystko, by Jerzy wrócił do zdrowia.– Mój mąż miał już dwa zawały serca i raka. To była czwarta walka naszej rodziny o jego życie. Jest jeszcze troszkę zagubiony. Natomiast po tym, co w ostatnich tygodniach przeszedł, to czuje się dobrze.

– Nie jest sparaliżowany, czasami trudno mu wypowiedzieć pewne słowa – będzie potrzebował pomocy logopedy i rehabilitacji, ale jego mózg pracuje cały czas. Trzeciego dnia po zatorze poprosił o treść sztuki, którą przygotowuje dla jednego z teatrów – wyznała “Gazecie Wyborczej” Barbara Stuhr.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *