Rafał Trzaskowski usłyszał, od mężczyzny wspierającego Andrzeja Dudę parę słów gorzkiej prawdy! „Pan jest wrogiem Polski”

Rafał Trzaskowski. Foto: print screen Polsat

Rafał Trzaskowski. Foto: print screen Polsat

Rafał Trzaskowski wystąpił w czwartek przed Pałacem Prezydenckim. W pewnym momencie puściły mu nerwy, bo na jego konferencji pojawili się mężczyzna z transparentem „Unieważnić Budkę”.

Na godz. 9:30 zaplanowano spotkanie Rafała Trzaskowskiego z Andrzejem Dudą w Pałacu Prezydenckim. Przed wejściem do budynku Trzaskowski zorganizował krótką konferencję prasową.

Liczę na merytoryczną rozmowę. To nie jest wizyta kurtuazyjna, tylko mam nadzieję porozmawiać o kwestiach bardzo istotnych, przede wszystkim o przebiegu wyborów, dlatego że wszyscy wiemy, że te wybory nie były równe – grzmiał Trzaskowski. Nie wspomniał on oczywiscie, że TVN czy „Gazeta Wyborca” w 100% wspierała go w kampanii.Zdenerwowało go, że za jego plecami pojawił się mężczyzna z transparentem „Unieważnić Budkę”. Mężczyzna po prostu chcial okazać sprzeciw, wobec ciągłych ataków i podważania wyniku wyborów przez „totalną” opozycję.

– Niech pan powie o tych 157 mld zł, które odebraliście państwu. Nie mam dla pana szacunku, pan jest wrogiem Polski – powiedział do Trzaskowskiego.

Kampania się skończyła, więc niech pan pozwoli, że porozmawiamy merytorycznie. Zaproszę pana do ratusza. Troszeczkę szacunku – oświadczył prezydent Warszawy.

Dla pana to mam mało szacunku. Pan nie zasługuje na to – odparł ostro mężczyzna.

Prawdopodobnie reakcja mężczyzny ma związek z chamskimi atakami wyborców i polityków KO na partię rządzącą i Pana prezydenta. Środowiska, które wspiera Rafał Trzaskowski choćby ostatnio zbezcześciły figurę Chrystusa przed Bazyliką św. Krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Zapytany to przez dziennikarzy prezydent Warszawy powiedział , ze nie zna sprawy… Bezczelność to jego drugie imię?

Źródło: TVP Info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *