Lech Wałęsa znów atakuję prezydenta Dudę! „Nie podałbym ręki Andrzejowi Dudzie z powodu oszustwa wyborczego”

Lech Wałęsa i Andrzej Duda. Foto: wikimedia/ prezydent.pl

Lech Wałęsa i Andrzej Duda. Foto: wikimedia/ prezydent.pl

Na starość już chyba bardzo mu się nudzi. Lech Wałęsa po raz kolejny zaatakował prezydenta Andrzeja Dudę. Tym razem buńczucznie zapowiedział, że nie przyjmie zaproszenia na zaprzysiężenie prezydenta. – Nie wezmę w tym udziału. Nie podałbym ręki Andrzejowi Dudzie z powodu oszustwa wyborczego – powiedział w rozmowie z „Wirtualną Polską”. Ojej ale szkoda…

Dalej Wałęsa, który widać, że chce dalszej wojny polsko-polskiej dziwi sie w wywiadzie, że Rafałowi Trzaskowskiemu przyjął zaproszenie i spotkał się z Andrzejem Dudą. Jego zdaniem był to „błąd”.

Nie wezmę w tym udziału. Nie podałbym ręki Andrzejowi Dudzie z powodu oszustwa wyborczego. Dziwię się Rafałowi Trzaskowskiemu, że poszedł do Pałacu Prezydenckiego. To błąd. Nie można spotykać się, podawać ręki komuś, kto dopuścił się oszustwa – stwierdził były prezydent.Zgodnie z postanowieniem Marszałek Sejmu Elżbiety Witek zaprzysiężenie Andrzeja Dudy na drugą kadencję na urząd prezydenta RP odbędzie się 6 sierpnia w budynku Sejmu. Prezydent złoży ślubowanie przed Zgromadzeniem Narodowym. Lech Wałęsa, jako były prezydent, otrzymał zaproszenie na tę uroczystość.

Źródło: Wirtualna Polska/ TVP Info

1 thought on “Lech Wałęsa znów atakuję prezydenta Dudę! „Nie podałbym ręki Andrzejowi Dudzie z powodu oszustwa wyborczego”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *