Ziemkiewicz bez litości o Trzaskowskim! „To zwykły kłamca”

Rafał Ziemkiewicz i Rafał Trzaskowski.Foto: print screen TV Republika/ TVP Info

Rafał Ziemkiewicz i Rafał Trzaskowski.Foto: print screen TV Republika/ TVP Info

Po raz kolejny Rafał Trzaskowsik kłąmał ws. ulicy śp. Lecha Kaczyńskiego. Trafnie podsumował prezydentra Warszawy – Rafał Ziemkiewicz. – Nigdy nie miałem wątpliwości, że Rafał Trzaskowski to zwykły kłamca.

Rafał Ziemkiewicz celnie skomentował zdjęcie z porządku obrad Rady Miasta Warszawy kwestii ustanowienia ulicy Lech Kaczyńskiego . odniósł się on także do sprawy drakońskich podwyżek za parkowanie w stolicy.

– Nigdy nie miałem żadnych wątpliwości, że Rafał Trzaskowski to jest po prostu zwykły kłamca. W rankingu kłamców niedbających nawet od zachowanie pozorów jest tuż obok Roberta Biedronia, może go nawet już wyprzedził – stwierdził Ziemkiewicz.To samo mamy z Rafałem Trzaskowskim, żeby już nie wspominać chorobowych obietnic, które składał w kampanii samorządowej, (…) cuda wianki, żłobki, dopłaty, śmieci, odbudowanie Skry. Cała strona internetowa jest o tym – mówił.

Ziemkiewicz przypomniał, co przed wyborami prezydenckimi Trzaskowski mówił o Marszu Niepodległości oraz Konfederacji.

– W tej chwili znowu popisuje się pogróżkami wobec ONR, że zdelegalizuje marsz 1 sierpnia pod byle pretekstem, mimo że sąd we Wrocławiu orzekł, że analogiczne zachowanie prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka, który zablokował podobny marsz, było całkowicie bezpodstawne i nielegalne – dodał Ziemkiewcz.

Nie będzie ulicy Lecha Kaczyńskiego?

Zwrócił też uwagę, że przed wyborami Trzaskowski mówił ciepło o Lechu Kaczyńskim i ulicy jego imienia w Warszawie.

– Teraz pytany, kiedy będzie ta ulica, powiedział, że jak złoży inicjatywę, to wtedy powie. Ponieważ nie złożył, zrobiło to Prawo i Sprawiedliwość. PO natychmiast ten wniosek odrzuciła, argumentując, że Armia Ludowa zasługuje na swoją ulicę – dodał.

Źródło: TV Republika

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *