Młynarska atakuję PiS i namawia osoby LGBT do wyjazdu z Polski! „Polska obecnie jest jak toksyczna, totalnie dysfunkcjonalna rodzina”

Paulina Młynarska i Jarosław Kaczyński. Foto: print screen TVP info/ Facebook

Paulina Młynarska i Jarosław Kaczyński. Foto: print screen TVP info/ Facebook

Atak lewicowych aktywistów i celebrytek na rząd trwa! Teraz Paulina Młynarska ostro zaatakowała partię rządzącą i wręcz sugeruję, że w Polsce osoby LGBT nie mają sensy bycia. Sugeruję, że powinny one wyjechać z Polski. – Jeżeli to tylko możliwe – rozważcie wyjazd z Polski”Dodaje, że „Polska obecnie jest jak toksyczna, totalnie dysfunkcjonalna rodzina”.

Paulina Młynarska znów atakuję rząd i apeluję w mediach społecznościowych do osób LGBT, aby Ci rozważyły wyjazd z Polski.

„Nigdy nie sądziłam, że to napiszę! Przyjaciele, zwłaszcza młodzi LGBTQ+! Każdego dnia myślę o Was. Jeżeli to tylko możliwe, uczcie się języków, aplikujcie do pracy, do szkoły, piszcie do fundacji i innych organizacji pomagających w starcie za granicą i rozważcie wyjazd z Polski” — namawia lewicowa aktywistka.

Młynarska dalej pisze, że stwierdza, że Polska jest obecnie ja „totalnie dysfunkcjonalna rodzina”, a do tego zarządza nią „niezrównoważony dziad”.

„Polska obecnie jest jak toksyczna, totalnie dysfunkcjonalna rodzina, zarządzana przez niepoczytalnego, niezrównoważonego dziada, który terroryzuje i napuszcza na siebie jej członków. Wam wyznaczył rolę kozła ofiarnego, życie w traumie, zmarnowanie życia” — atakuję Młynarska.

Była aktorka namawia do wyjazdu z Polski „póki Pl jest w UE, póki łatwo o papiery pobytowe”. Twierdzi, że może się to „zmienić zupełnie nieoczekiwanie”.

„Póki Pl jest w UE, póki łatwo o papiery pobytowe ( co może się zmienić zupełnie nieoczekiwanie), szukajcie sposobu, by znaleźć się tam, gdzie możecie żyć normalnie. Bez nagonki, strachu i wstydu. Gdzie za Wasze podatki, chronić się będzie Wasze bezpieczeństwo. Gdzie nie sięga władza polskiego zapijaczonego, zakłamanego, agresywnego dziada, tej nieszczęsnej kreatury, ofiary wielowiekowej przemocy, wiecznie szukającej słabszego, żeby go skopać za swoje krzywdy.” – pisze feministka.

Nie pomożecie mu. Szkoda Waszego życia. Świat jest wielki i pełen fajnych ludzi, którzy przyjmą Was z otwartymi ramionami, pomogą wyleczyć PTSD i będą wspierać. Trzymam za Was mocno kciuki cokolwiek zdecydujcie.🙏🌈😘☀️

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *