Kidawa-Błońska pogardliwie o wyborcach PiS! „Nie pracują, nie czytają, nie mają internetu” [WIDEO]

Kidawa-Błońska o wyborcach PiS.Foto: print screen TVP Info

Kidawa-Błońska o wyborcach PiS.Foto: print screen TVP Info

Skandal! Po raz kolejny widzimy jak politycy PO postrzegają wyborców PiS-u! Małgorzata Kidawa-Błońska uważa, że typowy wyborca PiS nie czyta gazet i nie korzysta z internetu… A jeżeli pobiera jeszcze 500 Plus, nie wychodzi z domu i nie pracuje! Czy ta kobieta jest normalna?

Skandalicznie o  wyborcach PiS,  Małgorzata Kidawa-Błońska wypowiedziała się na spotkaniu z wyborcami w Piasecznie.

– Ja ich nie oceniam i nie chcę oceniać negatywnie – zaczęła Kidawa-Błońska, po czym przystąpiła do oceny, takiej rzetelnej i pozytywnej.

Te osoby nie czytają gazet, nie korzystają z internetu. Jedynym ich źródłem informacji o świecie i o Polsce jest tzw. Telewizja Publiczna. Jedynym źródłem.

Kidawa-Błońska dodała też, że ona wie o świecie więcej, bo czyta gazeta i korzysta z internetu. Hahaha o jej wiedzy i intelekcie przekonaliśmy się gdy KO wystawiło ją na kandydata na prezydenta. Jej wynik to była katastrofa! Miała poparcie mniejsze niż piwko % alkoholu…

– Gdybym ja oglądała tylko jedną telewizję i codziennie słyszała jakąś jedną informację, do głowy by mi nie przyszło, że można kłamać codziennie – podkreśla.

Kidawa-Błońska wyśmiewa osoby pobierające 500 Plus?

– W każdym społeczeństwie są osoby, którym musimy pomagać, bo sobie nie dają rady. Ale pomagać w taki sposób, żeby je wyciągać z tego, że nie pracują, żeby miały szanse normalnie się rozwijać – mówiła.

– Skoro oni zamykają się w tych domach, nie pracują, taki przykład dają swoim dzieciom. To jest kolejne pokolenie, które będzie wychowywane dokładnie w takim sam sposób.

Zdaniem Kidawy-Błońskiej, 500 złotych miesięcznie sprawiło, że „wmówiono ludziom, że bierzesz pieniądze, to wystarczy, nie musisz się rozwijać”.

Gdzieś edukacyjnie, wychowawczo, straciliśmy budowanie w ludziach aspiracji, że trzeba pracować, rozwiać się, starać się, żeby dzieci miały zapewnioną lepszą przyszłość – podkreśla.

Ale, jak podkreśliła przecież sama Kidawa-Błońska, ona „wyborców PiS nie ocenia i nie chce oceniać negatywnie”. Pogarda tych ludzi do osób, nie myślących jak oni jest zdumiewająca…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *