Pawłowicz mówi dość! Atakuję UE! „Skandalem dla Europy (…) jest samo istnienie suwerennej Polski”

Krystyna Pawłowicz ostro o planach UE! Foto: print screen TVP Info/ wikimedia

Krystyna Pawłowicz ostro o planach UE! Foto: print screen TVP Info/ wikimedia

Jak widać nie podoba się europejskim państwom, to, że Polska rośnie w siłę i zaczyna zmieniać postkomunistyczne prawo. Premier Holandii wręcz grozi, że powinno się stworzyć nową UE bez Warszawy i Budapesztu! Na te słowa zareagowała Krystyna Pawłowicz. „Skandalem dla Europy (…) jest samo istnienie suwerennej Polski”

Na tak bezczelne słowa premiera Holandii, wypowiedział a sie w ostrych słowach Krystyna Pawłowicz.

„Coraz wyraźniej widać,że skandalem dla dzisiejszej Europy, choć dawniej też tak okresowo bywało, jest samo istnienie w miarę suwerennej Polski” – napisała była posłanka PiS, sędzia TK Krystyna Pawłowicz.

Co więcej była posłanka PiS, dodaje, że przeciwników suwerennej Polski spotkać można także w kraju.

„Widać,że to też skandal dla niektórych nominalnych Polaków…” – pisze Pawłowicz.

Holandia chce Unii bez Polski i Węgier?

Okazuję się, że ciągłe donosy „totalnej” opozycji przynoszą skutej. Premier Holandii ma pomysł jak rozwiązać kwestię praworządności w Polsce i na Węgrzech. Mark Rutte chce stworzenia nowej Unii Europejskiej bez udziału Warszawy i Budapesztu.

O sprawie wspominali również dziennikarze na Twitterze. Według holenderskiej dziennikarki, premier Rutte podczas sesji parlamentu w Hadze wspomniał, że utworzenie nowej Unii Europejskiej bez Polski i Węgier, byłoby „ostateczną opcją”, jeśli kwestia praworządności w obu krajach „wymknie się spod kontroli”.

„Dziś w parlamencie premier Mark Rutte wspomniał o ‚utworzeniu Unii Europejskiej od nowa’ jako ostatecznej opcji, gdyby sytuacja rządów prawa w Polsce i na Węgrzech wymknęła się spod kontroli” – napisała Caroline de Gruyter.

Jak widać suwerenna Polska boli naszych „przyjaciół” z Zachodu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *