Patryk Jaki zgasił dziennikarza TVN-u! Opadła mu szczęka…”Pan redaktor z TVN się zdenerwował” [WIDEO]

Patryk Jaki pięknie ustawił dziennikarza TVN! Foto: print screen TVP Info

Patryk Jaki pięknie ustawił dziennikarza TVN! Foto: print screen TVP Info

Ale mu powiedział! Europoseł Patryk Jaki w rozmowie na antenie TVN 24 nazwał bandytą Michała Sz. ps. „Margot”. To mocno podniosło ciśnienie prowadzącemu program Grzegorzowi Kajetanowiczowi.”Pan redaktor z TVN się zdenerwował” – żartobliwie napisał europoseł.

Patryk Jaki ostatnio był gościem „Faktów po Faktach”. Podczas tej rozmowy doszło do ostrgo spięcia między europosłem a prowadzącym program dziennikarzem. Poszło o to, że polityk PiS określił Michała Sz. jako bandytę. To nie spodobało się dziennikarzowi lewicowej stacji.

Nieco ostrożniej powinien pan szafować słowem „bandyta” w odniesieniu do kogoś, kto nie jest skazany żadnym prawomocnym wyrokiem sądu. Przyzna pan, mówię co do zasady – powiedział oburzony Kajdanowicz.

Na to stwierdzenie Patryk Jaki chciał odpowiedzieć, ale dziennikarz z premedytacją nie pozwolił mu dokończyć. Zaapelował, aby w programie, który prowadzi goście nie mówili „bandyta o kimś, kto nie jest skazany wyrokiem sądu, prawomocnym wyrokiem sądu

Jaki rozbawiony wskazał fakt, że na nagraniu z zajścia wyraźnie widać, jak Michał Sz. ps. „Margot” bije kierowcę ciężarówki fundacji pro-life.

– A tu się z panem akurat nie zgodzę, dlatego że wszyscy na nagraniu widzieliśmy, że ten człowiek jest bandytą. Dlatego dla mnie jest bandytą, a jeżeli pan ma jakieś wątpliwości, to pan myśli, że to nagranie jest zmontowane… – powiedział.

– Nie, ja nie mam wątpliwości, bo ja też widziałem nagranie. Natomiast ja czekam i wydaje mi się wszyscy powinniśmy poczekać na prawomocny wyrok sądu w tej sprawie – odpowiedział nielogicznie dziennikarz.

Jaki stwierdził także, że nawet gdyby sąd uznał, że zachowanie Michała Sz. nie jest bandytyzmem, to on nie zgodziłby się z taką interpretacją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *