Jaki zmasakrował Trzaskowskiego! Poszło o jego noce eskapady. „Warszawa ma „Nocnego Burmistrza” [WIDEO]

Patryk Jaki wyśmiał prezydenta Warszawy - Rafała Trzaskowskiego! Foto: print screen TVP Info/ pis.org.pl

Patryk Jaki wyśmiał prezydenta Warszawy - Rafała Trzaskowskiego! Foto: print screen TVP Info/ pis.org.pl

Ale mu powiedział. Patryk Jaki nie zostawił na Rafale Trzaskowskim suchej nitki. Poszło o nagranie, na którym widać, jak prezydent Warszawy w środku nocy domaga się zmiany muzyki w klubie bo „To jego miasto”.

Przypomnijmy, że w sobotę Rafał Trzaskowski miał uczestniczyć w imprezie urodzinowej swojej znajomej, które ta zorganizowała w modnym warszawskim klubie Paloma. Według uczestników imprezy, z którymi rozmawiał Pudelek.pl, towarzystwo nie rzucało się w oczy, ale około godz. 1.00 w nocy wszystkie oczy skupiły się na prezydencie Warszawy.

Rafał najwidoczniej poczuł „moc” i zażądał zmiany muzyki na bardziej skoczną! Gdy DJ-je chcieli zaprotestować zaczął wołać, żeby go słuchali bo „To jego miasto!”.

Na nagraniu widać, jak prezydent Warszawy negocjuje z nimi „puszczenie czegoś bardziej tanecznego” i wykorzystuje do tego swój urząd. W pewnym momencie Trzaskowski próbuje wynegocjować zmianę utworu. Na czas rozmowy muzyka została wyciszona.

Zachowanie polityka PO wywołało wiele komentarzy.

Sprawę skomentował europoseł Patryk Jaki.

„Ws. #Trzaskowski wszystko jest jasne. Cała Warszawa jest jego tylko nie Czajka. Czajka jest PiS-u. I wreszcie spełnił swoją obietnice. Warszawa ma „Nocnego Burmistrza”. Jak ktoś mu nie zmienia muzyki to zarządza „kontrole maseczek” – napisał szyderczo na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *