Patryk Jaki broni Polski w PE! „Nie przeszkadza Wam pomnik Lenina za to problemem jest polska rodzina” [WIDEO]

Patryk Jaki w Parlamencie Europejskim bronił Polskiej rodzinny przed lewactwem!

Patryk Jaki w Parlamencie Europejskim bronił Polskiej rodzinny przed lewactwem!

Patryk Jaki po raz kolejny bronił dobrego imienia Polski w UE! Podczas rozmów na temat praworządności europoseł PiS bronił polskiej rodzinny, a atakował hipokryzję lewicowej UE. „Cokolwiek co nie jest lewicowe, jest naruszeniem praworządności w waszej interpretacji, więc zadajcie sobie pytanie czy wy w ogóle rozumiecie na czym polega praworządność”– pytał w PE europoseł.

Po raz kolejny po donosach Lewicy i KO w PE atakowano Polskę za rzekomy brak praworządności. Głównie dyskutowano o praworządności i sytuacji osób LGBT w Polsce w oparciu o projekt raportu przygotowany przez szefa Komisji Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych PE (LIBE), eurodeputowanego Socjalistów i Demokratów (S&D) Juana Fernando Lopez Aguilara.

Atak na Polskę zaczęła Vera Jourova, która jest unijnym komisarz ds. sprawiedliwości, spraw konsumenckich i równości płciowej. Zapowiedziała podjęcie przez Komisję Europejską kroków przeciwko Polsce. Co zakrywa po prostu an zdradę stanu, do ataków na nasz kraj przyłączyli się posłowie Koalicji obywatelskiej i Lewicy…

Patryk Jaki broni Polski

Patryk Jaki ostro potraktował lewicowych polityków pokazując ich hipokryzję!Celnie stwierdził, że obecnie cokolwiek nie jest lewicowe, jest uważane za „naruszenie praworządności”. Poradził zwolennikom takiej interpretacji, aby zastanowili się, czy rozumieją w ogóle na czym polega praworządność.

– Czy wiecie na czym polega demokracja? Czy wiecie, że rzeczą fundamentalną w demokracji, wartością fundamentalną w Europie jest swoboda słowa? Swoboda wypowiedzi i prawo do tworzenia grup politycznych. Np. chrześcijańskich grup politycznych, konserwatywnych grup politycznych, tak jak to robił Robert Schuman na przykład – mówił.

– Chcę wam coś powiedzieć: my w Polsce znamy tego rodzaju ideologię. W przeszłości komuniści posługiwali się takim językiem. Komuniści nazywali cenzurę takim sformułowaniem zasady wolności – kontynuował. Jak dodał, działania wobec „lewackich bandytów, który biją ludzi” nazywa się dziś atakiem na tolerancję.

Patryk Jaki zarzucił ujnijnym politykom, że nie przeszkadza im nowy pomnik Lenina w Niemczech, ale przeszkadza im, że bronimy wartości rodzinnych w Polsce.

– Hańba – ocenił.

EMOCJONALNA OBRONA POLSKI W BRUKSELI!

„Nie przeszkadza Wam pomnik Lenina za to problemem jest polska rodzina”. Kolejne absurdalne ataki na Polskę. Na bieżąco musiałem odpowiadać.

Opublikowany przez Patryka Jakiego Poniedziałek, 14 września 2020

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *