Kuba Wojewódzki bez litości o Danielu Martyniuku. Padły mocne słowa!

Kuba Wojewódzki ostro o Danielu Martyniuku. Foto: Facebook/ Instagram

Kuba Wojewódzki ostro o Danielu Martyniuku. Foto: Facebook/ Instagram

Zenek Martyniuk ma poważne problemy z synem. Wybryki Daniela budzą wiele kontrowersji i są po prostu żenujące. Kuba Wojewódzki ostro skomentował zachowanie “celebryty”.

Media pierwszy raz usłyszały o synu Zenka Martyniuka, gdy ten w 2018 roku poślubił 19-letnią Ewelinę. Właśnie wtedy zaczęły się pierwsze problemy: kłótnie, wzajemne oskarżenia oraz problemy z narkotykami.

Ostatnio okazało się, że żoną Daniela nie wytrzymała takiego zachowania męża. Ewelina złożyła papiery rozwodowe do sądu w Białymstoku. Kobieta żąda alimentów w wysokości 3 tysięcy złotych, jednak co skandaliczne Daniel nie planuje ich zapłacić.

– Sprawa rzekomo odbyła się, kiedy siedziałem w areszcie. Wtedy zasądzone zostały alimenty córce – zażądała 1200 zł, a dla siebie ponad 3000 zł. Nigdy w życiu czegoś takiego ode mnie nie dostanie, także może w ogóle zapomnieć o takich pieniądzach. Córka i tak będzie miała wszystko, ale na moich warunkach – powiedział na swoim Instagramie Daniel.

Zachowanie syna Martyniuka skomentował Kuba Wojewódzki.

– Najgorętsze nazwisko ostatnich miesięcy, czyli Daniel Martyniuk, ujawnił publicznie, że żona oczekuje od niego alimentów w wysokości 3 tys. zł, ale on nie zapłaci. Gdyby syn słuchał piosenek ojca, to na bank by zapłacił. A gdyby je sobie wziął głęboko do serca, to by się nie urodził – napisał w najnowszej “Polityce”.

Źródło: wpolityce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *