Prezydent Warszawy ma poważne kłopoty! Michał Dzięba wprost! „Zażywałem narkotyki z Trzaskowskim” [WIDEO]

zdj. ilustracyjne. Rafał Trzaskowski. Foto: print screen TVP Info

zdj. ilustracyjne. Rafał Trzaskowski. Foto: print screen TVP Info

To oskarżenie dyskwalifikuje go jako prezydenta Warszawy?! Michał Dzięba w wywiadzie z Telewizją Republika twierdzi, że brał z Rafałem Trzaskowskim narkotyki!

Michał Dzięba był gościem w programie Piotra Nisztora „Rozmowa Ściśle Jawna w Telewizji Republika.

Przypomnijmy, że Dzięba, były członek gabinetu byłego ministra skarbu Aleksandra Grada i dawny współpracownik Donalda Tuska. Polityk ten zamieścił w środę na Facebooku wpis, w którym zarzucił Trzaskowskiemu m.in. zażywanie narkotyków, romans ze stażystką oraz zadawanie w Parlamencie Europejskim pytań na rzecz prywatnej firmy swego znajomego!

Dzięba podczas wywiadu w Telewizji Republika potwierdził, że wraz z Rafałem Trzaskowskim brał narkotyki!

– Moją ambicją było to żeby większą kontrowersję wywołało branie pieniędzy na kampanię niż to, że zażywał narkotyki. To on sam potwierdził w swoim wystąpieniu z końcówki ubiegłego roku gdy ogłosił swoje kandydowanie, które samo w sobie jest też nielegalnym prowadzeniem kampanii – podkreślił Dzięba

Trzaskowski zażywał narkotyki?

– Tak, zażywałem narkotyki z Rafałem Trzaskowskim (…) Powiem szczerze że w Brukseli dostęp do narkotyków jest dosyć liberalny. Kokaina jest też relatywnie dostępna. Rafał Trzaskowski sporadycznie zażywał te narkotyki, on nie jest uzależniony od narkotyków. Zażywanie ich jest jakby wpisane we wzorzec kulturowy Brukseli. Nie pamiętam kto kupował te narkotyki ale to były sporadyczne przypadki – dodał Dzięba.

Tutaj dziwne wystąpienie Pana Trzaskowskiego.

Źródło: facebook/ TV Republika

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *