2

Ivan Komarenko ostro o Natalii Maliszewskiej. „Jesteś tylko zwykłą frajerką…”

Share

Sprawa Natalii Maliszewskiej i jej braku występu na Igrzyskach Olimpisjkich przez pozytywny test na koronawirusa, rozpala nie tylko komentatorów sportowych ale także ludzi ze świata showbiznesu. W temacie postanowił wypowiedzieć się, wyjątkowo ostro, piosenkarz Ivan Komarenko.

Celebryta znany jest z bardzo ostrych wypowiedzi dotyczących korona szaleństwa, które trwa na świecie. Wielokrotnie krytykował polskie władze za podejmowane w tym temacie decyzje.

Teraz Ivan Komarenko wypowiedział się na temat sytuacji, z jaką miała do czynienia Natalia Maliszewska i jej brakiem możliwości startu w Igrzyskach Olimpijskich.

Natalia Maliszewska łyżwiarka w dyscyplinie short track na olimpiadzie w Pekinie została wysłana na kwarantannę przez pozytywny test na Pomidor 19. Natalia od początku była zaciekłą zwolenniczką testów, kwarantann i dbała o «bezpieczeństwo» swoje i innych. W rozmowie z TVP Sport powiedziała, że «czuje się jak odrzutek» – napisał.

Artysta sytuacją Maliszewskiej porównał z niedawną aferą z Novakiem Djokovicem, który nie mógł wystartować w turnieju Australian Open.

Cóż Natalio, gdybyś się zachowywała jak Novak Djokovic, to byś została bohaterką. A tak jesteś tylko zwykłą frajerką. Ale nie martw się: cały ten ambaras jest robiony dla twojego bezpieczeństwa – skwitował.

Warto przypomnieć, że Natalia Maliszewska bardzo pozytywnie wypowiadała się o testowaniu zawodników i twardych zasad izolacyjnych w Pekinie. Jeszcze przed wyjazdem do Chin twierdziła, że „restrykcje są po to, żeby nas chronić”.

Źródło: TVP Sport / Facebook.com/Ivan.Komarenko