4

Ivan Komarenko wprost o dymisji Niedzielskiego! „Módlcie się, aby wam krzywda sie nie stała”

Share

Informacja o rzekomej dymisji ministra Adama Niedzielskiego wywołała ogromne poruszenie w środowiskach nie tylko politycznych, ale jak się okazuje także muzycznych. W sprawie wypowiedział się m.in. Ivan Komarenko, który nie szczędził słów krytyki dla szefa resortu zdrowia.

Przypomnijmy, Komarenko niejednokrotnie bardzo ostro wypowiadał się na temat pandemii oraz segregacyjnej polityki rządu. Również i teraz, w odniesieniu do plotek o dymisji ministra Niedzielskiego, postanowił zabrać głos.

Panie Ministrze, nawet najbardziej zagorzały cowidianin, niepotrafiący myśleć logicznie podświadomie czuje, że pańskie brednie nie trzymają się kupy i po cichu marzy, aby pan poszedł w cholerę – stwierdził muzyk.

Celebryta aktywnie uczestniczący w zgromadzeniach pod hasłem „Stop Segregacji Sanitarnej” nie ukrywa, iż cieszyłby się z faktu odejścia szefa resortu zdrowia z zajmowanego stanowiska.

Dołącz się pan do swoich zdymisjonowanych koleżków z rady medycznej, wyjedźcie na jakąś wyspę i módlcie się, aby wam krzywda się nie stała. A ja z całego serca pozdrawiam wszystkich wolnych, normalnych i świadomych ludzi – napisał na facebookowym profilu Komarenko.