0

Jacek Wilk nie wierzy w samobójstwo Andrzeja Leppera! „Do dziś nie znamy zleceniodawcy tego ewidentnego morderstwa”

Share

Jacek Wilk powiedział, że nie wierzy w samobójstwo Andrzeja Leppera, byłego szefa Samoobronny. W dniu rocznicy śmierci wicepremiera napisał o tym w swoich mediach społecznościowych. „Do dziś nie znamy zleceniodawcy tego ewidentnego morderstwa” – stwierdził.

„Gdybym miał kiedyś wpływ na nominację/mianowanie/powołanie lub weryfikację szefów służb specjalnych, to każdemu kandydatowi zadałbym tylko jedno pytanie: – Kto zabił Andrzeja Leppera?” – napisał w mediach społecznościowych Jacek Wilk.

„Tego, kto dałby mi przekonującą odpowiedź zatrudniłbym bez wahania. Temu, kto powiedziałby: „Nie wiemy, ale sprawdzamy następujące hipotezy: (…)”, dałbym szansę…Polityk nie zatrudniłby jednak osoby, która od razu wskazałaby, że Andrzej Lepper popełnił samobójstwo. „…a tego, kto by mi wmawiał, że to było samobójstwo – wywaliłbym na zbity pysk za drzwi z wilczym biletem, jako całkowicie niegodnego zaufania” – pisze dalej polityk.

„To, że do dziś nie znamy zleceniodawcy tego ewidentnego morderstwa, to hańba dla naszego państwa i służb powołanych do ochrony jego bezpieczeństwa” – uważa polityk Konfederacji.

Dodajmy, że tylko Konfederacja domaga się wyjaśnienia sprawy śmierci byłego szefa Samoobronny i wicepremiera rządu.