0

Jackowski miał straszną wizję! Przewidział nowe zagrożenie „Konflikt światowy wisi na włosku”

Share

Krzysztof Jackowski miał kolejną zła wizje dla Polski i świata. Na kanale YouTube,  mówił o pandemii koronawirusa, wojnie w Ukrainie oraz kryzysie ekonomicznym w Polsce. Mówił też, że możliwe, że Polacy będą powoływani do wojska! „Konflikt światowy wisi na włosku” – powiedział.

Jasnowidz z Człuchowa tym razem mówił o międzynarodowym konflikcie zbrojnym.

– Konflikt światowy wisi na włosku. Nie będzie to jednoznaczne, że ten konflikt natychmiast wybuchnie – będzie to tak groźna sytuacja, że w obawie przed tym konfliktem niektóre państwa zaczną się odpowiednio w stosunku do tego konfliktu przygotowywać, nazywając go już po imieniu. W niektórych państwach niektóre media czy politycy zaczną mówić o prawdziwej sytuacji na świecie i o tym, że w każdej chwili może nastąpić zagrożenie rzeczywistym konfliktem na świecie – powiedział jasnowidz z Człuchowa.

Polacy będą powoływani do wojska?

Jackowski wspomniał także o zbliżającym się stanie nadzwyczajnym w Polsce. Jasnowidz z Człuchowa mówi, że Polacy będą powoływani do wojska.  Twierdzi on, że grozi nam wojna albo stan nadzwyczajny.

– To wygląda w taki sposób, jakby oni się skupiali nad czymś, o czym mniej więcej wiedzą lub dokładnie wiedzą. Oni wiedzą, że może stać się taki chaos, że będzie trzeba ludzi krótko trzymać, aby nie powstał potężny bałagan. I ludzie będą się musieli dostosowywać do pewnych konkretnych nakazów i zarządzeń, a te problemy, które teraz mamy, to będą żadne problemy – mówił jasnowidz.

– Ten stan będzie zrobiony po to, żeby ludzie od razu musieli się pod to stosować, żeby nie powstała żadna anarchia, żeby nie powstały żadne problemy z postawą ludzi w stosunku do tego, co będzie się kazać – podkreślił.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official