1

Jackowski nie chciał pomóc Rutkowskiemu w poszukiwaniach Iwony Wieczorek. “Pozostawię to bez komentarza”

Share

Krzysztof Rutkowski wznowił poszukiwania zaginionej 11 lat temu Iwony Wieczorek. Detektyw poprosił o pomoc Jackowskiego, jednak jasnowidz odmówił.

 

Iwona Wieczorek zaginęła prawie 11 lat temu. Ostatnie nagranie, na którym widać dziewczynę pochodzi z 17 lipca 2010 roku. Mimo prowadzonych poszukiwań, wciąż nie wiadomo co się z nią stało.

Krzysztof Rutkowski ostatnio postanowił wznowić poszukiwania, ponieważ w sprawie pojawili się nowe fakty. Tajemniczy informator detektywa, miał wskazać mu miejsce, w którym znajdują się zwłoki dziewczyny. Rutkowski miał prosić o pomoc w poszukiwaniach jasnowidza Jackowskie. Okazuje się, że wróżbita nieoczekiwanie odmówił.

Pan Krzysztof Rutkowski poprosił mnie, żebym przyjechał na miejsce celem jakiegoś obejścia, sprawdzenia rzeczy, które w przeszłości badaliśmy, gdy spotkałem się z panem Rutkowskim tuż po zaginięciu Iwony Wieczorek. (…) On chciał do tego wrócić. Natomiast powiem państwu, że nie pojechałem na to spotkanie. Z pełnym szacunkiem dla pana Rutkowskiego była to moja decyzja osobista i nie chce jej komentować. Nie pojechałem na to spotkanie. Zadzwoniłem i powiedziałem, że zadecydowałem, że nie pojadę i by się na mnie nie gniewał. Pozostawię to bez komentarza – powiedział podczas transmisji na swoim youtubowym kanałe.