1

Jackowski o przyszłości Polski: “Ludzie będą się musieli dostosowywać do pewnych nakazów”

Share

Krzysztof Jackowski podzielił się nową wizją. Tym razem mówił o przyszłości Polski. Niestety nie ma dobrych wieści.

Krzysztof Jackowski to jeden z najsłynniejszych polskich jasnowidzów. Zdobył popularność, gdy pomagał służbom w rozwiązaniu zagadkowych spraw. Przez ostatnie lata prowadzi kanał w YouTube, gdzie dzieli się wizjami i pomaga w poszukiwaniu zaginionych osób.

Ostatnio jasnowidz po raz kolejny zajrzał w mroki przyszłości. Tym razem zobaczył też nietypowe działania polskiego rządu. Jego zdaniem już jesienią-zimą zostanie wprowadzony jakiś stan nadzwyczajny.

– To wygląda w taki sposób, jakby oni się skupiali nad czymś, o czym mniej więcej wiedzą lub dokładnie wiedzą. Oni wiedzą, że może stać się taki chaos, że będzie trzeba ludzi krótko trzymać, aby nie powstał potężny bałagan. I ludzie będą się musieli dostosowywać do pewnych konkretnych nakazów i zarządzeń, a te problemy, które teraz mamy to będą żadne problemy – mówił jasnowidz.

Jasnowidz uważa, że ten stan będzie wprowadzony po to, żeby “ludzie od razu musieli się pod to stosować”.

– Ten stan będzie zrobiony po to, żeby ludzie od razu musieli się pod to stosować, żeby nie powstała żadna anarchia, żeby nie powstały żadne problemy z postawą ludzi w stosunku do tego, co będzie się kazać – dodał.