0

Jackowski o przyszłości Polski: “Ludzie będą się musieli dostosowywać do pewnych nakazów”

Share

Krzysztof Jackowski podzielił się nową wizją. Tym razem mówił o przyszłości Polski. Niestety nie ma dobrych wieści.

Krzysztof Jackowski to jeden z najsłynniejszych polskich jasnowidzów. Zdobył popularność, gdy pomagał służbom w rozwiązaniu zagadkowych spraw. Przez ostatnie lata prowadzi kanał w YouTube, gdzie dzieli się wizjami i pomaga w poszukiwaniu zaginionych osób.

Ostatnio jasnowidz po raz kolejny zajrzał w mroki przyszłości. Tym razem zobaczył też nietypowe działania polskiego rządu. Jego zdaniem już jesienią-zimą zostanie wprowadzony jakiś stan nadzwyczajny.

To wygląda w taki sposób, jakby oni się skupiali nad czymś, o czym mniej więcej wiedzą lub dokładnie wiedzą. Oni wiedzą, że może stać się taki chaos, że będzie trzeba ludzi krótko trzymać, aby nie powstał potężny bałagan. I ludzie będą się musieli dostosowywać do pewnych konkretnych nakazów i zarządzeń, a te problemy, które teraz mamy to będą żadne problemy – mówił jasnowidz.

Jasnowidz uważa, że ten stan będzie wprowadzony po to, żeby “ludzie od razu musieli się pod to stosować”.

Ten stan będzie zrobiony po to, żeby ludzie od razu musieli się pod to stosować, żeby nie powstała żadna anarchia, żeby nie powstały żadne problemy z postawą ludzi w stosunku do tego, co będzie się kazać – dodał.